Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieaudzis AS “VIRŠI-A” stacijās pārdotās kafijas apjoms

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS “VIRŠI-A” 2016. gadā turpināja veiksmīgu uzņēmuma attīstību, kā rezultātā uzpildes staciju veikalu kopējais apgrozījums pieaudzis par 13%, salīdzinot ar 2015. gadu. Ticis īstenots mērķtiecīgs darbs  sortimenta pilnveidošanā un klientu vēlmju apmierināšanā, kā arī “VIRŠI-A” zīmola atpazīstamības veicināšana.

Stabila izaugsme vairumā preču kategoriju
Vērtējot atsevišķi preču kategoriju pārdošanas apjomu un peļņu 2016. gadā, jāsecina, ka stabila izaugsme novērojama vairumā kategoriju. Salīdzinot ar 2015. gadu, kafijas un kafijas dzērienu kategorijas pārdošanas apjoms pieaudzis par aptuveni 25%. Tāpat mērķtiecīga privātā preču zīmola attīstīšana svaigi ceptu smalkmaizīšu un ātro uzkodu kategorijās veicinājusi kopējā apgrozījuma pieaugumu. Peļņa no ātro uzkodu pārdošanas ir pieaugusi par 36%, salīdzinot ar 2015. gadu, savukārt peļņa no pārdotajām smalkmaizītēm ir palielinājusies sešas reizes.

Mainoties klientu pirkšanas paradumiem, autopreces vairs nav viens no prioritārajiem pirkumiem, pircējam ierodoties uzpildes stacijās, tāpēc sortiments šajā preču kategorijā tiek optimizēts, atstājot pārdošanā tikai pieprasītākās pozīcijas.

Arvien vairāk izvēlas kvalitatīvu kafiju

Kafija līdzās degvielai ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem produktiem degvielas uzpildes stacijās. Iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas iegādāties augstas kvalitātes kafiju ārpus mājām un atrodoties ceļā, par ko liecina arī kafijas pārdošanas apjoms AS “VIRŠI-A” staciju veikalos. Jaunā kafijas koncepta jeb svaigi grauzdētas kafijas ieviešana DUS tīklā 2016. gada sākumā būtiski palielinājis kopējo mazumtirdzniecības apgrozījumu, savukārt kafijas pārdošanas apjoms pieaudzis par aptuveni 25%.

Par AS “VIRŠI-A“
AS “VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “VIRŠI-A” tīklā ir 54 DUS, no kurām 50 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Aizkraukles novadā