Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piektdien prezentēs īsfilmu par godu Aizkraukles jubilejai

12.augustā plkst.12 Aizkraukles Bērnu un jauniešu centrā notiks projekta "Solis pretī simtgadei" noslēguma pasākums, kura laikā tiks prezentēta jauniešu veidotā īsfilma par Aizkraukli.

Tiks arī atklāta fotoizstāde "Aizkraukle jauniešu skatījumā", kā arī izrādīti logo, veltīti Aizkraukles 50. un Latvijas 100. jubilejas svētkiem.

Projekta "Solis pretī simtgadei" mērķis bija veicināt jauniešu interesi par sava novada vēsturi, nodrošināt jauniešiem lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī veicināt jauniešu līdzdalību un iesaisti novada svētku tapšanā.

Kopumā projektā piedalījās 20 jaunieši no Aizkraukles novada ģimnāzijas un Aizkraukles vakarskolas. Jaunieši izzināja faktus par pilsētas vēsturi, pētīja muzeja krātuvē esošos fotoattēlus un eksponātus.

Aizkraukles novadā