Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieminēs ārstu Ivaru Ārguli 6

Šonedēļ aprit 10 gadu, kopš 63 gadu vecumā traģiski gāja bojā ārsts Ivars Ārgulis. Rīt, 14. maijā, notiks piemiņas pasākums viņa atcerei.

Aizkraukles slimnīcas ārsts Ēriks Vizulis, kurš sevi sauc par Ivara Ārguļa draugu, skolnieku un kolēģi, informē, ka pulksten 15.30 no slimnīcas kursēs lielais autobuss. “Vispirms apmeklēsim ārsta Kārļa Mitkusa atdusas vietu Atradzes kapsētā, tālāk dosimies uz Ivara Ārguļa atdusas vietu Lones Galvānu kapos,” viņš stāsta. “Pēc atceres brīža pakavēsimies atmiņās krodziņā “Pie Viktora” Lonē. Zinu, ka Ivars Ārgulis vidusskolas gados ir gribējis iet strādāt, bet viņa toreizējā klases audzinātāja un latviešu valodas un literatūras skolotāja Ārija Karakone un viņas vīrs fizikas skolotājs Ludvigs Karakons vairāku stundu sarunā pierunājuši turpināt mācīties. Viņš pabeidza vidusskolu, medicīnas skolu, strādāja “ātrajā” palīdzībā, pēc tam absolvēja Rīgas Medicīnas institūtu.”

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 13. maija numurā

Komentāri 6

Paldies!

Arī manu vīru pēc avārijas Ārsti Ārgulis un Vizulis salika pa gabaliņam un izglāba dzīvību! Paldies!

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 20:13

Paldies!

Ivaru Ārguli atceros kā gaišu, asprātīgu humora pilnu civēku un labu ārstu. Arī manai ģimenei ir palīdzējis un izārstējis.
Gaišā piemiņā!

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 21:43

vēl viens PALDIES!

Visu cieņu gan ārstam Ārgulim, gan ārstam Vizulim. Abi daudz darījuši manas ģimenes veselības labā.

pirms 5 gadiem, 2014.05.14 09:13

Es!

Pateicoties Ārgulim staigāju pa šo zemi. Paldies!

pirms 5 gadiem, 2014.05.14 21:57

Silvija

Savukārt es atceros Ārguļa kungu sirsnīgi dziedam vīru korī " Staburags". Arī manā eksāmenā, J. Vītola konservatoriju beidzot. Vēl šodien to atceros ar sirsnību un pateicību.

pirms 5 gadiem, 2014.05.15 15:52

Aizkraukles novadā