Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirks un remontēs 3

Aizkraukles novada dome, veicot budžeta grozījumus, no iedzīvotāju ienākuma nodokļa un nekustamā īpašuma nodokļa pārpildes naudas sociālajam centram papildus piešķīra 1300 latu krēslu iegādei vestibilam, savukārt dienas centram pirks sešus galdus, datoru un ledusskapi.

Novada kultūras namam piešķīra 865 latus ēkas kārtējai apdrošināšanai, mūzikas skola par 600 latiem iegādāsies videoprojektoru, dzimtsarakstu nodaļa par 500 latiem — datoru, savukārt novada sporta skola 1145 latus izlietos mikroautobusa remontam un degvielai audzēkņu nokļūšanai dažādās sacensībās. Transportlīdzeklis savulaik ir pārņemts no rajona padomes un bieži jāremontē. Pagasta sākumskolai piešķīra 350 latu saldētavas iegādei. Novada pašvaldība par 1500 latiem iegādāsies jaunu serveri un programmas, jo pašreizējais serveris ir nolietojies. Pagasta pārvalde, izmantojot atlaides, par 2100 latiem pirks  minitraktoru zāles pļaušanai. Pagasta kultūras nama terases remontam, tajā skaitā materiālu iegādei, dome piešķīra 900 latu, un šī nauda operatīvi jau ir izmantota — individuālais komersants “RL Būvnieks” no Kokneses terases remontu jau paveicis nepilnas nedēļas laikā.

Komentāri 3

xq2

Mazliet matemātikas - vidēji viens vestibila krēsls maksā LVL 20.00, par LVL 1300 var nopirkt 60 krēslus. Kāpēc tik daudz krēsli vajadzīgi soc.centr vestibilā - tik daudz cilvēki vienalicīgi ik dienas atrodas šajā telpā? Un arī vestilibs ir ļoti neliels, kurā jau ir novietoti normāli krēsli. Tātad - vai nu tiks pirkts vēl kas cits vai dikti dārgi krēsli un mazāks skaits.

pirms 5 gadiem, 2013.12.03 13:06

Ir tā

God. žurnāliste vai nav sapratusi, vai arī kļūdījusies ziņu publicējot. 1300 LVL ir iedalīti visu uzskaitīto mantu (krēsli, dators, galdi un ledusskapis) iegādei.

pirms 5 gadiem, 2013.12.04 07:53

bet vajadzēja tā

Kāpēc krēslus? Bezdjeļņikiem vajadzēja izmaksāt pabalstos par nestrādāšanu, lai ir ko izlaist caur pūsli uz revolucionārās kustības dalībnieka Andreja Dižbites dzimumdienu 18.decembrī.

pirms 5 gadiem, 2013.12.12 17:15

Aizkraukles novadā