Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms gājēju pārejas novietots autobuss apdraud gājēju drošību (papildināts ar a.s."Cata" atbildi) 9

Kāda “Staburaga” lasītāja atsūtīja  fotogrāfijas, kurā redzams stāvvietā pirms gājēju pārejas novietots autobuss, kas apdraud gājēju drošību, jo tas aizsedz skatu uz ielu.

“Fotografēju vakar, 6. septembrī, ap pulksten 16. Autobuss bija novietots Aizkrauklē, Lāčplēša ielā, stāvvietā, kuru ikdienā parasti izmanto veikalu apmeklētāji savu vieglo automašīnu īslaicīgai novietošanai," pastāstīja Inga no Aizkraukles. "Autobuss bija novietots pirms gājēju pārejas, lai gan citviet stāvvietā nebija nevienas automašīnas. Arī citās dienās autobuss ir bijis novietots pie gājēju pārejas. Esmu autovadītāja, un reiz bija situācija, ka gandrīz uzbraucu gājējam, kurš pēkšņi parādījās uz gājēju pārejas — autobusa dēļ es viņu neredzēju, un viņš neredzēja manu automašīnu, jo lielais autobuss aizsedza skatu. Bremzēju. Par laimi, viss beidzās laimīgi. Uzskatu, ka autobuss apdraud gājējus, īpaši bērnus, kuri šķērso ielu pa gājēju pāreju. Domāju, ka autobusu varētu novietot otrā stāvvietas galā vai nenovietot tur vispār.”

Papildinājums.

Šo situāciju lūdzām komentēt a.s. "Cata".  "Staburags" e-pastā saņēma īsu atbildi: "Autobuss ir novietots atbilstoši CSN - izbūvētā autostāvvietā".

Komentāri 9

diann

Cik gan neaptverami!!!!! STULBAI jābūt, lai domātu, ka STĀVOŠS autobuss apdraud gājējus! Kā?
Un vēl šai hmmmm..Ingai - smadzeņu trūkums liedz iedomāties, ka buss tur varētu būt apstājies arī tad, kad blakus stāvvieta bija pilna.
Staburags kārtējo reizi apliecina savu cinisko sajūsmu par kārtējo iespēju iekost busa šoferim, taču šoreiz drīzāk atklāj savu aprobežotību. ...un tā Inga dikti pēc staburaga gudrinieces izskatās..;-)

pirms 2 gadiem, 2017.09.08 11:48

guna

Šis ir jautājums par to, kā uzlabot drošību vidē, kurā mēs visi dzīvojam, nevis par košanu autobusa šoferim. Pārredzamība ir svarīgs nosacījums, lai vide uz ielām un ceļiem būtu droša.

pirms 2 gadiem, 2017.09.09 20:31

grikitis4

Es gan piekrītu Ingai. Tikai nevis par gājējiem, bet braucējiem. Kā lai normāli izbrauc no pagalma pie tirgotavas? Aiz tā autobusa taču nevar redzēt, kas brauc no skolas puses. Vispār autobusa šoferīši neņem galvā ne pārredzamību, ne ko. Jaunceltnes ielā regulāri autobuss aizsedz ielas skatu vai nolikts tieši pretī gājēju celiņam. Jāiet pa zālāju, lai apietu autobusu

pirms 2 gadiem, 2017.09.08 11:56

artists30

Pilnīgi nepiekrītu.Galva jāgroza tuvojoties krustojuma,nevis iebraucot tajā.

pirms 2 gadiem, 2017.09.12 12:17

sinchuks4423

Pilnībā piekritīšu raksta autorei. Pati braucu garām šim autobusam, identiska situācija, ka aiz autobusa nevarēja redzēt gājējus.Un smadzeņu drīzāk nav šim autobusa šoferim!

pirms 2 gadiem, 2017.09.08 13:26

artists30

Piedodiet,bet vai autoskola nemācija paredzēt situāciju jau laicīgi? Nesaskatu nekādu problāmu. Tuvojoties tai vietai jau laicīgi var pārredzēt kas notiek pie gājēju pārejas. Kur problēma?

pirms 2 gadiem, 2017.09.12 12:16

emmma

Viennozīmīgi,ka autobuss traucē pārredzēt gājēju pāreju braucot pa Jaunceltnes ielu virzienā uz Gaismas ielu, izbraucot no Jaunceltnes 30A pagalma nepārredz braucamo daļu no kreisās puses. It kā jau varētu domāt, ka tur taču ir stāvvieta, bet,uzmanību! , priekš vieglajiem auto. Iezīmēta tieši priekš auto(moto). Tāpēc arī es uzskatu, ka autobusam tur nebūtu jābūt.

pirms 2 gadiem, 2017.09.08 18:07

guna

Ja autobuss ir novietots stāvvietā Spīdolas ielā, mēbeļu veikala tuvumā, kā tas šad tad ir bijis, tad arī tas traucē pārskatīt ielu, izbraucot no sānielas gar mēbeļu veikalu, jo autobuss aizsedz skatu uz pretējo joslu. Šodien pirmo reizi redzēju, ka autobuss bija novietots pie kultūras nama laukuma, kur tas redzamību netraucē.

pirms 2 gadiem, 2017.09.09 20:43

artists30

Skatos pēdējā laikā ļoti aktīvi palikuši šie "Mobilie reportieri".Nepārvēršiet šo portālu par Facebook. ;)

pirms 2 gadiem, 2017.09.12 12:19

Aizkraukles novadā