Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policijas pārstāvji komisijā nedarbosies 4

Tā kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) noteicis, ka policijas darbinieki nedrīkst darboties citur, jo var rasties interešu konflikts un ir iespējams korupcijas risks, Aizkraukles novada dome nolēma no administratīvās komisijas sastāva svītrot Aizkrauk­les policijas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoru Raimondu Anševicu. Neviens policijas pārstāvis turpmāk komisijā nedarbosies. Novada pašvaldības izpilddi­rektors Einārs Zēbergs par to izteica nožēlu, jo Raimonds Anševics ir racionāli domājošs un labi pārzina vietējo situāciju, ir labi informēts par personām, kuras nonāk administratīvās komisijas redzeslokā, līdz ar to bija iespējams pieņemt objektīvākus lēmumus.

KNAB aizlieguma dēļ ir izmaiņas arī sporta komisijas sastāvā — tajā vairs nedarbosies Aizkraukles policijas iecirkņa priekšnieks velosportists Aigars Zīmelis. Viņa vietā apstiprināja florbola kluba “Aizkraukle/Fans” pārstāvi un Aiz­kraukles florbola līgas prezidentu Aigaru Šalmi.

Komentāri 4

xxxx

Aizkraukles novada Starpinstitucionālo komisija ģimenes lietu jautājumos
Mārīte ZIRNE

pirms 5 gadiem, 2013.11.29 21:21

Aizkraukles novadā