Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Restaurē padomju laika izjūtas

Aizkraukles pagasta kultūras namā sāk iekārtot Aizkraukles vēstures un mākslas muzeja pastāvīgo ekspozīciju “Padomju gadi”. Vestibilā jau izvietotas lielformāta digitālās izdrukas, kurās redzama Stučka pagājušajā gadsimtā.

Kultūras nama vestibils pamazām pārtop Stučkas pilsētas laukumā, ielās. Ilūziju palīdz radīt uz sienām novietotās lielformāta digitālās izdrukas, kurās redzama pilsēta  pagājušajā gadsimtā. Vestibilā sadarbībā ar Rīgas Motormuzeju, kā arī Latvijas Antīko automobiļu klubu plānots izvietot tā laika braucamrīkus. Šonedēļ aplūkot telpas, kurās novietot braucamos, ieradies Agris Šmits, Rīgas Motormuzeja direktora vietnieks un Latvijas Antīko automobiļu kluba vadītājs: “Sadarbosimies un lūkosim, ko varam piedāvāt no muzeja krājumiem vai no Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru kolekcijām.”

Aizkraukles vēstures un mākslas muzeja direktore Dzintra Cepure stāsta, ka ekspozīcijai atvēlētajā 600 kvadrātmetru platībā ierīkos bibliotēku un sarkano stūrīti, dzīvokli, atsevišķa telpa paredzēta represētajiem, Pļaviņu HES vēsturei, neliela ekspozīcija būs veltīta Aiz­kraukles kolhozam.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 29. jūlija numurā vai e-versijā šeit:

Aizkraukles novadā