Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas Aizkraukles novada teritorijas plānojuma sabiedriskā apspriešana

No šodienas izsludināta publiskā apspriešana Aizkraukles novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadam pilnveidotajai redakcijai. Publiskās apspriešanas termiņš noteikts līdz 16. jūnijam. Ar pilnveidoto dokumentu iespējams iepazīties Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā "www.aizkraukle.lv" un SIA "Metrum" mājaslapā "www.metrum.lv".

Rakstiskus priekšlikumus un atsauksmes aicina iesniegt vai iesūtīt Aizkraukles novada pašvaldībā līdz 16.jūnijam.

Aizkraukles novada teritorijas plānojums 2013.-2025.gadam tiek izstrādāts, īstenojot Latvijas-Lietuvas pārrobežu projektu "Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju Zemgalē un Ziemeļlietuvā apsaimniekošanas uzlabošana, radot ilgtspējīgu pamatu dabas teritoriju saudzīgai izmantošanai un dabas vērtību saglabāšanai".

Aizkraukles novadā