Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākta disciplinārlieta pret Aizkraukles policijas darbinieci 2

Valsts policijas darbinieki pieķēruši savu kolēģi braucam pie stūres reibumā, pārsniedzot ātrumu un bez auto tehniskās apskates.

Portāla apmeklētāji komentāros jautā, kādēļ policijas ziņās nav bijusi informācija par gadījumu, kad uz Rīgas—Daugavpils šosejas apturēta policijas darbiniece Jeļena Pičoha, kura pārsniegusi atļauto braukšanas ātrumu un bijusi alkohola reibumā — vai tur kas slēpjams?

Policijas ziņas “Staburagam” ik dienu sniedz Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece, neminot likumpārkāpēju vārdu un uzvārdu. Viņai lūdzām apstiprināt šāda gadījuma esamību.

Ieva Sietniece sacīja, ka policijai nekas neesot slēpjams. Viņa informēja, ka 27. augustā uz Rīgas—Daugavpils šosejas apturēta Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa policijas darbiniece, kura braukusi savā privātajā automašīnā ar 164 kilometriem lielu ātrumu stundā. Viņai konstatēts 1,27 promiles liels alkohola reibums, mašīnai nebija tehniskās apskates. “Policijas darbiniece automašīnu vadīja ārpus darba laika un tika apturēta par ātruma pārsniegšanu,” sacīja Ieva Sietniece. “Pret policijas darbinieci ir sākta disciplinārlieta, un viņa ir atstādināta no amata pienākumu pildīšanas. Šāda veida pārkāpumi policijas darbinieku rīcībā nav pieļaujami, un šādi darbinieki nevar strādāt policijā,” sacīja Ieva Sietniece. "Vēlreiz uzsveru, ka mums nekas nav slēpjams, policija strādā, lai šādus gadījumus atklātu, un par tiem mēs arī  informējam sabiedrību, tādējādi cenšoties disciplinēt pašus policijas darbiniekus. Par šo gadījumu plašsaziņas līdzekļiem būtu sniegta informācija pēc disciplinārlietas pabeigšanas."

Aizkraukles policijas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks Gatis Strazdiņš “Staburagam” apstiprināja, ka policijas darbiniece, pret kuru sākta disciplinārlieta, ir Aizkraukles policijas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Jeļena Pičoha.


Portāla www.staburags.lv apmeklētāju komentāri internetā

pīgoznis zigis
Kāpēc nav ziņas par izgājušajās brīvdienās Rīteros aizturēto policijas darbinieci, kas krietni pārkāpusi likumu?

aneteetena
Tik vien kā ar 170 km/h un tiešām bez derīgas tehniskās skates. Jā, un vien nieka vairāk kā promile azotītē. Tautai jāzin savi valsts policijas varoņi Jeļena Pičoha un vai tētis šoreiz palīdzēs?

aneteetena
Nobruka iespēja noforumēties...
Pabeidzot domu... Jeļena Pičoha brauca ar 170 km/h, bez derīgas tehniskās apskates un pālī vairāk par promili, un policija par to klusē... Laikam tētim joprojām ir liela vara

Komentāri 2

artists30

Pareizi ir,vajag retināt viņu rindas,savādāk jaunie gurķi salīduši mentenē un tā tēlo varoņus,iedomājusies ka likumi uz viņiem vairs neattiecas

pirms 2 gadiem, 2017.09.05 11:59

Kas ta Tas?

Pēc jauninājumiem policijas iekšējos normatīvajos aktos, būtu jāvērtē arī jautājums par tiešā priekšnieka atbildību šajā gadījumā. Ķuzis nesen svēti solīja, ka tā tiks darīts.

pirms 2 gadiem, 2017.09.05 16:08

Aizkraukles novadā