Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Sapņu veikaliņš mani tomēr sagaidīja!” 1

Aizkrauklē, daudzdzīvokļu namā Spīdolas ielā 16, kur agrāk bija “Zvaigznes ABC” grāmatu veikals, tagad var nopirkt lampiņu ugunīs mirgojošus Ziemassvētku vecīšus, sniegavīrus, zvaigznes un citas mazas lietiņas gan dāvanām, gan saimniecībai.

“Šos sniegavīrus, kuru iekšpusē mirgo gaismiņa, gan nevar dot maziem bērniem. Mans mazdēls, kuram vēl nav divu gadu, sniegavīram nokoda degunu, bet pēc tam, par laimi, izspļāva, jo tas nebija garšīgs,” stāsta veikala vadītāja un pārdevēja aizkraukliete Ilze Meldere.

Veikalu atvērusi Rīgā reģistrētā SIA “Kantoris LV”, un tas iekārtots aizvadītajā nedēļā.

“Esmu strādājusi lielveikalos “Maxima”, “Mego” un “Supernetto”, taču tur bija garas darba stundas un pārāk liela slodze, mums, pārdevējām, vajadzēja celt arī smagas kastes ar precēm, kas nav labi veselībai,” stāsta Ilze Meldere. “Reģistrējos Nodarbinātības valsts aģentūras Aizkraukles filiālē. Man piedāvāja vilciena konduktores darbu, bet, tā kā man ir ģimene, nevaru ilgi būt tālu projām no mājām. Veikals “Melānija” aicināja darbā pārdevēju, pieteicos trīs reizes, taču mani  nepieņēma, tur pārdevējas ir jaunas meitenes, laikam mans vecums bija par lielu. Mājās teicu — mana darbavieta vēl nav gatava, mans sapņu veikaliņš mani vēl gaida! Tad internetā ieraudzīju sludinājumu — kāda SIA  Aizkrauklē meklē pārdevēju darbam ar nepārtikas precēm. Šo sludinājumu bija lasījuši 300 cilvēku, bet kā par brīnumu es vienīgā piezvanīju. Uzreiz pateicu, cik man gadu, bet balss tālrunī mani  mierināja, ka jaunas meitenes nemaz negribot, bet gan pārdevējas ar pieredzi. Nopriecājos, ka ir vēl darbi, kur gadi nav šķērslis. Mani pieņēma, par to ļoti priecājos — tā man ir kā Ziemassvētku dāvana. Biju pieteikusies konditora palīga kursos, šajās dienās tie sākās, bet atteicu, jo dabūju šo darbu. Kur gan mēs, 17 kursu dalībnieces, konditora palīdzes, Aizkrauklē  varētu dabūt prakses vietu un pēc tam darbu? Meita vēlāk atgādināja — tu taču teici, ka gribi sapņu veikaliņu! Man patīk strādāt šādā mazā veikaliņā, kur nav jāskrien pa galvu, pa kaklu, bet var parunāties ar katru pircēju, parādīt, pastāstīt. Visām precēm te ir viena cena — 1,27 lati, izņemot preču komplektus, kas ir dārgāki. Bērni, kuri krāj santīmus, varēs te nopirkt kādu dāvaniņu. Lūk, dažādu formu mazas koka kastītes, katrs var tās apgleznot, aplīmēt vai citādi apdarināt un kādam uzdāvināt. Sagaidot Zirga gadu, piedāvājam mazus zirdziņus, kuros mirgo gaisma. Dāvanas var atrast arī pieaugušie, kaut ko sakombinēt no sīklietām, piemēram, smaržu flakoniņu pievienot dvielim, nopirkt sienas pulksteni, traukus. Gaidot Lieldienas, būs atkal citas preces.”

Komentāri 1

Aizkraukles novadā