Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skatītāji vērtē jauno Viestura Kairiša filmu "Melānijas hronika"

Režisora Viestura Kairiša filmas “Melānijas hronika” pamatā ir Melānijas Vanagas atmiņu grāmata “Veļupes krastā”. Skarbs spēka stāsts, kas liek apzināties latvisko identitāti.

Lāčplēša dienā šo filmu noskatījās aizkrauklieši, zāle bija pilna, vajadzēja pat papildu sēdvietas. Tā ir stāsts par Melānijas Vanagas  un daudzu citu sieviešu likteņiem, kuras 1941. gada 14. jūnijā kopā ar bērniem izsūtīja uz Sibīriju. Toreiz vīriešus, arī Melānijas vīru Aleksandru, žurnāla redaktoru, nošķīra no pārējās ģimenes. Vīra tālākais ceļš Melānijai nav zināms visu izsūtījuma laiku. Tā ir viņas cerība — satikt vīru —, kas viņu tur pie dzīvības, neļauj padoties, liekot izturēt visus pārbaudījumus.

Kāds ir skatītāju vērtējums, to lasiet laikraksta "Staburags" 15. novembra numurā!

Aizkraukles novadā