Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni būs redzami 7

Rūpējoties par bērniem, apdrošināšanas akciju sabiedrība “Gjensidige Baltic” dāvināja atstarojošās vestes vairāku pamatskolu audzēkņiem. Aizkraukles pusē dāvinājumu saņēma Aizkraukles pilsētas sākumskolas un Jaunjelgavas vidusskolas jaunāko klašu audzēkņi.


— Bērni ir mūsu nākotne un rūpes par to, lai viņi augtu pozitīvā vidē, pārliecināti par sevi un būtu droši kā mājās tā ārpus tām, ir jāuzņemas ne vien pašu bērnu vecākiem, bet sabiedrībai kopumā, — saka apdrošināšanas akciju sabiedrība “Gjensidige Baltic” reģionālais vadītājs Ivars Ieviņš. — Tāpēc mēs, kā apdrošināšanas sabiedrība vēlamies sniegt arī savu ieguldījumu, lai jaunāko klašu skolēni justos drošāki un pārliecinātāki ceļā uz un no skolas. Pētījumos pārbaudīts, ka ne visi atstarotāji tiešām veic savas funkcijas, viskvalitatīvāk gaismu atstaro tieši vestēs iestrādātās līnijas.


Aizkraukles pilsētas sākumskolas direktores vietniece Inna Grahovska, teic, ka bērni bija ļoti pārsteigti un ar sajūsmu vilka vestes, fotografējās un dienas atlikušo daļu pa skolu staigāja dzeltenajās vestītēs. Viņi solīja, ka valkās atstarojošās vestes nākot uz skolu un ejot mājās. Ļoti daudzi bērni uz skolu iet kājām, jo pilsētas autobuss līdz skolai nekursē. Daudzus atved vecāki ar mašīnām, bet tumšajos rītos un vakaros jebkurā gadījumā ir nepieciešami atstarotāji visiem skolēniem un skolotājiem.


— Dāvinājumu — atstarojošās vestes — saņēma 1. un 2. klases audzēkņi, — saka Jaunjelgavas vidusskolas direktore Lauma Mīlīga. — Klases audzināšanas stundās tika pārrunāts par bērnu personisko drošību un šādas atstarojošās vestes lietderību katram, kas atrodas uz ceļa vai ielas. Uzskatu, ka šāds Jūsu apdrošināšanas sabiedrības vadītāju solis ir labas gribas žests un ieguldījums mūsu bērnu drošībā un viņu nākotnē. Domāju, ka šādas vestes noderētu arī citiem skolēniem. Viņi apmeklē interešu izglītības nodarbības, kas sākas pēc mācību stundām, bet šajā laikā jau pēc pulksten 15 iestājas krēsla. Ir skolēni, kuri apmeklē pagarināto grupu un atgriežas mājās pēc pulksten 17.

Komentāri 7

lukturītis

Vai lauku skolu skolēniem šīs vestes tomēr nebūtu noderīgākas?Autobuss jāgaida uz neapgaismota lauku ceļa- tumšs no rītiem un tumšs vakaros!Skolēns nepamanāms!

pirms 5 gadiem, 2013.11.13 13:42

serena

Nu skaisti Ieviņ, ja dāvātu no sirds un bez nosacījuma.Bet kā nu ne, pie sirds bērniem būs- apdrošināšanas reklāma...
Izrādās Ieviņ,bērni ne tikai mūsu nākotne, bet arī labākā reklāma tev.

pirms 5 gadiem, 2013.11.13 14:03

mamma

labi bērniem un laba reklama

pirms 5 gadiem, 2013.11.13 14:08

reina

super ideja, ja kāda bagāta firma iedod ko bērniem.

pirms 5 gadiem, 2013.11.13 15:56

Ai, VĪRIETIS SKOLĀ...

Un es jau domāju - skolotājs...

pirms 5 gadiem, 2013.11.13 18:31

Arvīds

Laba akcija, kuru vajag pilnveidot.

Vajag atstarotājus, kurus var izlikt uz visām bedrēm, no kā, arī, pamatā sastāv Latvijas ceļi.

pirms 5 gadiem, 2013.11.13 18:32

Aizkraukles novadā