Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāji metodiskajā dienā pulcējas Aizkrauklē

Šodien, 28. augustā, Aizkraukles pilsētas kultūras namā notika Aizkraukles un tās sadarbības novadu izglītības iestāžu pedagogu, izglītības iestāžu vadītāju un vietnieku metodiskā diena, kurā piedalījās ap 250 izglītības iestāžu pārstāvju.

Metodiskajā dienā Latvijas Universitātes profesors Andris Kangro runāja par tēmu “OECD PISA 2015 rezultātu analīze Latvijā un pasaulē. Mācīšanās stratēģiju sasaiste ar skolēnu mācību rezultātiem”, savukārt pirmsskolas eksperte Agrita Miesniece stāstīja par projektu “Kompetenču pieeja mācību saturā”.

Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons un Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins runāja  par piederības valstij un patriotisko audzināšanu, par valsts aizsardzības mācības koncepciju skolās, par draudiem informācijas telpā un to ietekmi uz sabiedrību.

A. Upīša Skrīveru vidusskolas vēstures skolotājs Edgars Bērziņš informēja par projektu, kurā 27 skolotāji dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz dažādām valstīm.

Vairāk lasiet laikrakstā “Staburags”.

Aizkraukles novadā