Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Aizkrauklē VUGD mācības uzņēmumā “Jeld-WEN” (papildināts ar foto)

Papildinājums

Pulksten 11 uzņēmumā “Jeld-WEN” sāka skanēt ugunsdzēsības trauksmes signāls, un visi strādnieki pameta telpas, pulcējoties pagalmā. Ieradās VUGD ugunsdzēsēji glābēji no Aizkraukles, vēlāk arī no Jaunjelgavas un Pļaviņām. Viņi operatīvi devās dzēst piedūmotās telpas, izvelkot šļūtenes apmēram 200 metru garumā. Telpās tika meklēti un atrasti arī cietušie.

Mācības vēroja VUGD Zemgales brigādes pārstāvji.

***

Šodien, 11.septembrī, plkst. 11.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) rīko ugunsdzēsības taktiskās mācības kokapstrādes uzņēmumā SIA “Jeld-WEN” Aizkrauklē, Rūpniecības ielā.
 
Mācībās tiks inscenēta situācija, ka uzņēmuma ražošanas ceha gatavās produkcijas novietnē ir notikusi aizdegšanās un produkcija deg 120m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglābs vienu darbinieku, kuru nodos Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, un veiks ugunsgrēka dzēšanas darbus.  

Mācībās piedalīsies amatpersonas un nodarbinātie no VUGD un uzņēmuma SIA “Jeld-WEN”. Mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iegūtās iemaņas, trenēt, veikt un vadīt ugunsgrēku dzēšanu un glābšanas darbus ražošanas objektos.

Mācību ietvaros operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot uz ielām pārvietojoties operatīvo tehniku ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem un  dūmus, jo mācību ietvaros tiks izmantoti degšanas faktoru imitācijas līdzekļi jeb dūmu ģenerators. VUGD jau iepriekš atvainojas iedzīvotājiem par operatīvo transportlīdzekļu un sirēnu radītajiem skaņas signāliem.

Gunas Mikasenokas foto

Aizkraukles novadā