Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Spektrā” tagad apavi 12

Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 11, kur ilgus gadus bija veikals “Spektrs” ar dažādu saimniecības un citu preču klāstu, tagad var nopirkt lietotus apavus un apģērbu.

Kādēļ tādas pārmaiņas — vai veikals “Spektrs” ir bankrotējis? “Nē, nav bankrotējis,” stāsta bijušā veikala vadītāja Ērika Dāldere. “Veikala telpas un veikals piederēja SIA “Ādažu īpašumi”. Es šajā firmā strādāju, un veikalam šis bija 21. darbības gads, taču līdz ar manu došanos pensijā īpašnieki nolēma veikalu slēgt un telpas izīrēt. Paldies visiem uzticīgajiem pircējiem! Telpas joprojām pieder SIA “Ādažu īpašumi”. Jaunajai telpu nomniecei SIA “Venda 2” es ieteicu abas pārdevējas, kuras  ilgi strādā, ir ļoti zinošas un godīgas. Viņas turpina darbu jaunatvērtajā lietoto apavu un apģērba veikalā.”

SIA “Venda 2” ir reģistrēta Siguldā, un tā nodarbojas ar lietoto apavu un apģērba tirdzniecību. Šai firmai visā Latvijā kopā tagad ir
20 šādu veikalu, un uzņēmumā strādā vairāk nekā 80 darbinieku.

“Pirms vairākiem gadiem Aizkrauklē mums bija līdzīgs veikals, taču nomaļā vietā, tādēļ to slēdzām. Tagadējās telpas ir daudz izdevīgākā vietā, un pircējiem būs ērtāk. Tā kā mums veikals ir arī Daugavpilī, Aizkraukle ir pa ceļam uz to,” stāsta tirdzniecības struktūrvienību vadītāja Aleksandrīna Diļevka. “Mums paveicās, ka abām pārdevējām, kuras “pārņēmām”  līdz ar jaunajām telpām, ir liela pieredze tirdzniecībā, viņas prot strādāt ar pircējiem. Veikalā tagad strādā arī trešā pārdevēja. Mūsu uzņēmumam ir jau 20 gadu, bet ar lietotu apavu un apģērbu mazumtirdzniecību nodarbojamies 18 gadu. Mūsu sadarbības partneri ir no Vācijas, un katru gadu mēs importējam ap 150 tonnu lietotu apavu un 40 tonnu lietotu apģērbu. Preci ievedam arī no Polijas un citām valstīm. Aizkraukles veikalā galvenais akcents ir apavi — gan mazlietoti, gan jauni, tajā skaitā darba, armijas un istabas apavi. Ap 90 procentu apavu sortimenta plānojam nomainīt katru nedēļu, tādēļ ik otrdienu būs citi apavi. Apģērba sortimentu mainīsim mazāk un retāk nekā apavus.”

Komentāri 12

Ruta

Cenas neadekvātas apavu kvalitātei un apavi ir no iepriekšējiem gadsimtiem, santīmu vai dažu latu vērti, Lai īpašnieki pārdomā cenas.

pirms 5 gadiem, 2013.09.27 10:59

kzh

Vajadzēja atvērt līdzīgu veikalu kā bija iepriekš... Aizkrauklē apvau veikals apavu veikalam galā, bet prusaku indi nezinu kur nopierkt :(

pirms 5 gadiem, 2013.09.27 12:21

kzh

Vajadzēja atvērt līdzīgu veikalu kā bija iepriekš... Aizkrauklē apvau veikals apavu veikalam galā, bet prusaku indi nezinu kur nopierkt :(

pirms 5 gadiem, 2013.09.27 12:21

,

ja,drogu tipa veikals aizkrauklee truukst gan....aizkraukle-humpalu galvaspilseeta!!!

pirms 5 gadiem, 2013.09.27 14:46

es

Ir jau labi, bet skumīgi, ka pirktspēja aizkraukliešiem ir tikai humpalās..., un mēs vēl drīkstam apgalvot, ka ir cerības gaidīt aizbraucējus uz mājām...

pirms 5 gadiem, 2013.09.28 07:12

bite

Identisks Drogu veikals ir Iga centrā, no ieejas pa labi pirmais, super kvalitāte un cenas, tur nestrādāju, bet iepērkos regulāri.

pirms 5 gadiem, 2013.09.28 14:39

trans

Tai bodei līdz Drogām vēl augt un augt gan cenu, gan sortimenta ziņā!!

pirms 5 gadiem, 2013.09.28 22:34

Raimonds

1000 % Uzcenojums ,apavi cieti ,ilgi noturēti vāczemes šķirotavās [izgāstuvēs] .

pirms 5 gadiem, 2013.09.28 17:44

ese

galīgi garām, pircējus zaudēsiet, Spektraa iegriezos vienmēr, kad biju Aizkraukl
e, jo tur bija lietas, kas nav citur Aizkrauklē, a kam tās lietotās koka tupeles vajadzīgas?

pirms 5 gadiem, 2013.09.29 15:37

Pircēja

Nu jā.. ar tādam cenām būs grūti konkurēt. Čilvēki, kuri izvēlās pirkt lietotas preces, to dara tāpēc, ka nevar iegadāties jaunas vai meklē kaut ko īpašu. Tāds jau ir blakus veikals. Spektra ir žēl. Veikals IGĀ nav slikts, cenas ir zemāks nekā Drogās, bet patālu no centra.

pirms 5 gadiem, 2013.09.29 17:39

Aizkraukles novadā