Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spīdolas iela satiksmei slēgta 7

Šodien Aizkrauklē sāk Spīdolas ielas rekonstrukcijas darbu otro kārtu. Līdz gada beigām posmā no krustojuma ar Lāčplēša ielu līdz krustojumam ar Gaismas ielu paredzēts ieklāt grants segumu.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Einārs Zēbergs skaidro, ka šī posma slēgšana satiksmei neieviesīs būtiskas izmaiņas. Braucējiem un gājējiem iepriecinoša būs ziņa, ka līdz oktobra beigām Spīdolas ielas posmā no novada kultūras nama līdz krustojumam ar Skolas ielu ieklās pirmo asfalta apakškārtu. Līdz gada beigām būs ieklāts bruģis visām ietvēm, pieslēgts jaunais ielas apgaismojums. Gājēju kustībai būs atvērts arī ielas posms pāri dambim.

Nedaudz sarežģījušies darbi dambja posmā — no Skolas ielas līdz aplim. Tur jānomaina dzeramā ūdens vads, bet jaunā ūdensvada ierīkošana iespējama tikai pēc pilnīgas vecās sistēmas demontāžas.

Tāpat kā pirmajā ielas pārbūves kārtā, arī otrajā atjaunos ielas pamatni, lietusūdens kanalizācijas sistēmu, salizturīgo slāni, un jau ziemā ielu paredzēts atvērt satik­smei, noklātu vēl gan tikai ar šķembu segumu.

Komentāri 7

!!!

Viss ir jauki, bet zīmes tā kā būtu jāsaliek, citādi iebraucot aplauzies un domā kā tikt atpakaļ.

pirms 5 gadiem, 2013.10.24 13:29

Raimonds

Paldies ,ļoti jau jauki ,bet novāciet takš to kauna traipu ,mašīņu [hadenes] salauzēju ,kā to lentu var citādi nosaukti uz Mednieku ielas .Guļošais policists ir paredzēts ,ka samzinot ātrumu 20-30 km bez jūtamām sekām pārbrauk , te šodien piemirsās un ar furgonu nogriezāmies uz Mednieku ielu .Mašīnai tikai 2 gadi ,bet to pretanku barjeru varējām pārbraukt tikai pinīgi apstājoties

pirms 5 gadiem, 2013.10.24 17:52

Jānis

Tas skaties uz ceļa zīmēm, pirms izdari manevru.

pirms 5 gadiem, 2013.11.06 08:33

Dome

Ko Tu Raimi brīnies ,par Mednieku ielas slēgšanu ,Lidumiņš -Liepin'Jānis -Skolas Biedri .Ielu uzbūvēja par Eiropas naudu ,tākā Domei var pieprasīt atmaksāti ERAF naudas daļu ,tur tik nopietni jāiesaista TV sviras .Servisu durvis bija jāpārliek uz otru pusi ,kā sākumā bija paredzēts .

pirms 5 gadiem, 2013.10.26 00:07

Aborigēns

Mednieku iela rada pārliecību ,ka vēl arvien dzīvojam stučkā un par to mūs informe [kominsma uzvara ].Jaunai paaudzei ,tā saucās šis krievciems un rajona avīze-skrējlapa .

pirms 5 gadiem, 2013.10.26 23:47

Aizkraukles novadā