Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stipendiāte būs zinātniece 1

No Aizkraukles reģiona stipendiju saņēma kurmeniete Rūta Bērziņa, kura studēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes trešajā kursā. Rūtas māte Antra Bērziņa ir gandarīta par šo priecīgo vēsti un pateicīga tiem, kuri šādi atbalsta jauniešus. Viņas meita Vītolu fonda stipendiju saņem jau trešo gadu, piedaloties konkursā. Rūta izvēlējusies studēt pārtikas zinātni, lai šo jomu pētītu rūpīgāk.

Vītolu fonds ik gadu atbalsta spējīgākos un centīgākos jauniešus no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, lai viņi varētu studēt Latvijas augstskolās. Arī “Elvi” prioritāte ir vietējais cilvēks, tāpēc uzņēmums atbalsta fonda darbību. “Elvi” sabiedrisko attiecību konsultante Kazimiera Puzo stāsta, ka stipendiju piešķiršanas galvenie kritēriji ir jauniešu labās sekmes mācībās un līdzdarbošanās sabiedriski sociālajās aktivitātēs. Turklāt būtiski, ka abas jaunietes studē pārtikas tehnoloģiju.

Komentāri 1

Aizkraukles novadā