Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svarīga ir prasme veidot dialogu

12. novembrī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) pasākumā Rīgā  apbalvoja labākās uzņēmumu un iestāžu arodbiedrības, kā arī aktīvākos jauniešus. Balvu saņēma arī Latvijas arodbiedrības “Enerģija” valdes locekle un  tās arodorganizācijas “Kaskāde” priekšsēdētāja Inta Sīpola no Aizkraukles.

Izvērtējot apbalvošanai ieteiktās arodorganizācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā uzsvērts, ka ik gadu, uzņemot jaunus biedrus, “Kaskādē” īpaša uzmanība pievērsta jauniešiem, kuri sāk darba gaitas hidroelektrostacijās. Biedru saliedēšanai organizācija rīko pieredzes apmaiņas braucienus, atbalsta sporta pasākumus, donorus un jaunās ģimenes. Atzinīgi vārdi teikti arī par priekšsēdētāju Intu Sīpolu, kura nebaidās paust savu viedokli, aizstāvēt biedrus un arodbiedrības intereses, kas reizēm notiek arī ļoti smagās cīņās.

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 13. novembra numurā.

Aizkraukles novadā