Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveicam konkursa “Mana novada lepnums” uzvarētājus!

Aizkraukles grāmatnīcā norisinājās laikraksta “Staburags” sadarbībā ar izdevniecību  “Jumava” rīkotā konkursa “Mana novada lepnums” noslēguma pasākums.


Sirsnīgā gaisotnē laikraksta un izdevniecības pārstāvji sveica novada lepnumam nominētos un viņu pieteicējus. Katrs nominētais saņēma laikraksta “Staburags” gada abonementu, savukārt pieteicējiem dāvināja izdevniecības “Ju­mava” grāmatas. Viens no nominantiem, “Pļaviņu novada lepnums”, rakstnieks un tulkotājs Pēteris Jankavs, kuru dzīves ceļi jau sen aizveduši projām no dzimtās Odzienas, atzina: “Lai cik ilgi un cik tālu būtu aizgājis, sirdī vienmēr paliek dzimtā vieta, tā saista un sauc atpakaļ.” Pēteris Jankavs atkal un atkal atgriežas, lai paveiktu ko labu savai dzimtajai pusei. Tieši tāpat arī pārējo četru novadu lepnumi ikdienu padara labāku ar savu piemēru, ar darbiem un vārdiem.

“Vēstuļu konkursu izsludinājām oktobra pirmajā pusē. Mapīte ar pieteikumiem pildījās lēni, bet pamatīgi,” noslēguma sarīkojumā teica Agita Grīnvalde-Iruka, laikraksta “Staburags” redaktore.

VAirāl lasiet "Staburaga" 20. novembra numurā.

Aizkraukles novadā