Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētās Terēzītes svētkos Aizkrauklē

Svētās Terēzes no Bērna Jēzus Aizkraukles katoļu baznīcā notika Svētās Terēzītes svētki, kuru kulminācija bija Svētā mise un arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča vizitācija. Arhibīskaps sveica jauno prāvestu Andreju Kazakeviču, kurš iepriekš 10 gadus kalpoja Cesvaines draudzē. Arhibīskaps atzina, ka Aizkraukles katoļu draudze ir ļoti spēcīga draudze, un novēlēja labu prāvesta un draudzes sadarbību. Līdzšinējais prāvests Māris Ozoliņš turpmāk kalpos Cesvaines draudzē.  
Arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs iestiprināšanas sakramentu deva vairāk nekā 20 bērniem un pieaugušajiem no Aizkraukles un Skrīveru katoļu draudzēm.  Iestiprināšanas sakramenta saņemšana ir nepieciešama, lai Kristības žēlastība sasniegtu savu pilnību. Iestiprināšanas sakramentā ticīgie saņem īpašu Svētā Gara spēku, kā tas notika ar apustuļiem Vasarsvētku dienā. 

Aizkraukles novadā