Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teorija vien neder, jāizmēģina arī praktiski

Šajā mācību gadā Aizkraukles profesionālajā vidusskolā  izremontētas vairākas telpas un iegādāts papildu aprīkojums, lai uzlabotu mācību procesu vairākās programmās.

Nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti tagad savas teorētiskās zināšanas praksē var pārbaudīt, izmantojot jauno konvekcijas krāsni.

Aizkraukles profesionālajā vidusskolā māca arī klientu apkalpošanas speciālistus.  Viņu praktiskajām nodarbībām arī iekārtots kabinets.

Šobrīd Aizkraukles profesionālajā vidusskolā līdz 14. februārim turpinās ziemas uzņemšana galdnieku grupā. Arī viņu praktisko nodarbību telpās ir vairāki uzlabojumi.

Skolā iekārto arī ceļu būves tehnikas laboratoriju. Visas jaunās iekārtas un mācību palīglīdzekļi skolā iegādāti par Eiropas Sociālā fonda finansējumu. Telpas gan remontētas par pašu līdzekļiem, jo Eiropas Savienības fonds neatbalsta šīs aktivitātes.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 22. janvāra numurā.

Aizkraukles novadā