Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiesa turpina izskatīt bijušās Aizkraukles prokurores prasību

Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesa 11. jūnijā turpināja izskatīt lietu bijušās Aizkraukles prokurores Diānas Bebres-Kondrātes prasībā, kurā viņa apstrīdēja atbrīvošanu no amata, prasot segt mantiskos zaudējumus.

Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesas sekretāre Ginta Bergmane “Staburagu” informēja, ka tiesas sēde notika, tajā tika uzklausīti liecinieki, un nākamā tiesas sēde paredzēta šī gada 17. septembrī. 

Kā jau “Staburags” iepriekš informēja, Aizkraukles prokurore Diāna Bebre-Kondrāte 2015. gada pavasarī alkohola reibumā Aizkraukles pagastā, iebraucot pretējā joslā un ietriecoties stāvošā automašīnā, izraisīja autoavāriju, taču atteicās no alkohola testa, turklāt rupji uzvedās.

Prokuroru atestācijas komisija kolēģei piemēroja bargāko sodu — atlaišanu, tomēr darba nespējas un pēc tam bērna kopšanas atvaļinājuma dēļ lietā iestājās noilgums, un Diāna Bebre-Kondrāte atgriezās prokurores amatā. Pēc tam ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers izdeva pavēli par viņas atlaišanu, jo likums prokuroriem prasa nevainojamu reputāciju, taču Bebre-Kondrāte atlaišanu apstrīdēja tiesā, prasot segt mantiskos zaudējumus.

Lietu izskatīja Administratīvā rajona tiesa Jelgavas tiesu namā. Iepriekš tika ziņots, ka spriedums būs gatavs jau šī gada janvārī, taču tiesa konstatēja, ka nepieciešams ilgāks termiņš. Ar Administratīvās rajona tiesas rezolūciju tika noteikts, ka spriedums administratīvajā lietā būs pieejams tiesas kancelejā šī gada 9. martā. Tomēr 26. martā tiesnesis Mārtiņš Birkmanis nolēma atsākt lietas izskatīšanu pēc būtības, lietas objektīvai izskatīšanai uzaicinot lieciniekus un tiesas sēdi nosakot šī gada 11. jūnijā.

Aizkraukles novadā