Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiltiņš ved dabas valstībā

Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” pagalmā šovasar izveidots īpašs dabas stūrītis. Jaunajā mācību gadā bērnus tur sagaidīja zīlītes, truši, zaķi un pat  ragana, kā arī citas interesantas lietas.

Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Ligita Neija stāsta, ka viss sākās ar nelielo koka mājiņu, ko no telpām pārvietoja pagalmā. Drīz vien radās nepieciešamība šo vietu “apaudzēt” ar citām lietām. Tās izgatavot uzticēts iestādes strādniekam Vladislavam Meščerjakovam.
— Esam atklājuši, ka viņam ir talants izgatavot dažādas lietas āra rotaļām — koka motociklu, automašīnu, žirafi un daudz ko citu. Tas ļoti iepriecina bērnus. Jau sen pagalma daļā, kur ir neliela birztaliņa, vēlējāmies izveidot ko īpašu. Vladislava kungam izstāstīju savas ieceres, un drīz vien viņš šiem vides objektiem izveidoja precīzas rasējumu skices. Tā tapa dekoratīva aka un tiltiņš. Viņam padomā vēl dažādi uzlabojumi, — stāsta Ligita Nei­ja.

Visas šīs lietas tapušas bez lieliem tēriņiem — izmantoti dabas un tie materiāli, kas bērnudārzam jau bijuši. Vladislavs Meščerjakovs stāsta, ka savulaik viņš strādājis par konstruktoru, tāpēc labi izprot, kā tādus objektus būvēt. Viņam patīk veikt šādus darbus, lai bērniem būtu interesanti.

Pavasarī šo vietu papildinās ar pēdiņu taku, ko arī veidos no dabas materiāliem.

Aizkraukles novadā