Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trešklasnieki cenšas "atdzīvināt" manekenu 3

Iespaidiem bagāts bijis Aizkraukles pilsētas sākumskolas 3. klases audzēkņu rīts. Viņi bija pirmā grupa, kas viesojās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Aizkraukles punktā, lai klātienē iepazītu brigāžu darbu.

Par NMPD darbu, tajā skaitā izsaukumu saņemšana, stāstīja Sandra Erta, NMPD Aizkraukles punkta vecākā ārsta palīdze. Īpašu interesi raisīja manekens, kuru censties atdzīvināt vēlējās ikviens. Lai gan tam nepieciešams spēks, trešklasnieki bija apņēmības pilni un ārsta palīdzes Sarmītes Šteinbergas norādījumus izpildīja ar vislielāko centību. Jautājumu netrūka, apskatot dienesta transportlīdzekli, kurā bērniem bija iespēja apskatīt tajā esošo aprīkojumu.

Rudīte Ratņika, klases audzinātāja, stāsta, ka bērni ir priecīgi par iespēju iepazīt medicīnas darbinieku ikdienu. Viņi izrāda lielu interesi, un var manīt, ka netrūkst arī zināšanu par mediķu darbu.

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā iedzīvotāji var apmeklēt Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta 22 punktus, tajā skaitā arī Aizkrauklē un Pļaviņās.


Komentāri 3

nasa

soferim maca berni kas kur masina atrodas utt...

pirms 5 gadiem, 2014.10.11 08:59

to nasa

kā var tādu murgu uzrakstīt?

pirms 5 gadiem, 2014.10.13 13:17

Aizkraukles novadā