Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās Artūra Ķimeļa meklēšana; aicina pievienoties brīvprātīgos

Kopš 2. oktobra, kad no savām mājām izgāja un pazuda Artūrs Ķimelis, Daugavas krastā un tā apkārtnē notiek meklēšanas darbi.  Artūru jau vairākas dienas meklē māsa Liene ar draugiem, radiem, darbabiedriem. Izstaigātas vietas, kurās varētu būt bijis Artūrs, taču meklētājiem nav konkrētu ziņu, tieši kurā vietā  viņš ir pazudis. Nav atrastas nekādas lietas, kas varētu liecināt par viņa gaitām.

Artūra meklēšanā iesaistījušies brīvprātīgo grupas "Pazudis Latvijā" biedri.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizkraukles daļas  ugunsdzēsēji glābēji ar laivu ir pārmeklējuši abus ūdenskrātuves krastus, taču neko nav atraduši.

Meklēšana Daugavas krasta apkārtnē turpināsies arī sestdien, 7. oktobrī, un svētdien, 8. oktobrī. Plānots, ka abas dienas pulksten 10 brīvprātīgie aicināti pulcēties pie Aizkraukles pilsētas kultūras nama.  Ikviens interesents, kurš grib pievienoties, aicināts zvanīt Agritai Tišonokai pa tālruni 22333519, precizējot pulcēšanās vietu un laiku, jo var būt izmaiņas.

"Visi pazudušā Artūra draugi - tuvāki un tālāki, paziņas un visi, kas nav vienaldzīgi!!! Nu saņemieties, vēl jo vairāk, ja tas ir jums tuvs, svarīgs cilvēks!!!!! Arī šādos apstākļos var gadīties, ka sava diena jāpārkārto un jāvelta laiks savam draugam, paziņam - ne pie kafijas tases, ne pie galda spēles. Šī ir tā reize, kad laiks ir jāatrod! IR LAIKS TAČU IESAISTĪTIES UN PALĪDZĒT!!!!! Share - tas tikai nodod ziņu tālāk citiem, bet vēl DAUDZ VAIRĀK Jūs esat vajadzīgi klāt- meklējot! Cilvēku, kas iesaistās un meklē....nav daudz!!!" raksta Agrita Tišonoka vietnē Facebook.

Meklētājiem silti jāsaģērbjas, vēlams uzvilkt atstarojošu vesti, līdzi paņemt lukturīšus. Jābūt gataviem, ka varētu līt lietus.

No ieraksta Facebook
Kristīne Pētersone: "Bezvests.lv iesaistīsies meklēšanā vai jau ir iesaistījušies?"
Agrita Tišonoka: „Mums nav bezvēsts vajadzīgi. Ir piesaistīts kinologs ar suni un zemessardze, ka arī policijas darbinieki.”

Aizkraukles novadā