Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmēju dienām — savs logo

16. un 17. martā Aizkrauklē norisināsies "Uzņēmēju dienas 2018", kuru moto šogad ir "Uzņēmējs. Sadarbība. Izaugsme". Divās dienās Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā un sporta centrā tiek piedāvāti daudzveidīgi un interesanti pasākumi.

Šogad “Uzņēmēju dienas Aizkrauklē” ir ieguvušas savu logo. Pēc Aizkraukles novada pašvaldības pasūtījuma to izstrādāja Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras algots dizainers Silvestrs Streičs.

Logo ir attēlots rokasspiediens — simbols, kas apzīmē sadarbību, un tas ir zilā un bronzas krāsā, jo tieši šīs krāsas tiek izmantotas Aizkraukles Uzņēmēju dienu pasākumā. Zilā ir Aiz­kraukles ģerboņa pamatkrāsa, savukārt bronzas krāsā ir Uzņēmēju dienas balva, kuru pašvaldība pasniedz uzņēmējiem. Uzņēmēju dienas balvas — ģipsī izlietu rokasspiedienu — gatavo Gatis Erdmanis.

Uzņēmēju dienām veltīts laikraksta "Staburags" 9. marta pielikums, kas tapis sadarbībā ar Aizkraukles novada pašvaldību. Pielikumā publicēts to uzņēmēju saraksts, kuri sestdien, 17. martā, pulksten 9.30 Aizkraukles sporta centrā notiekošajā izstādē-gadatirgū saņems balvas. Lasāmi arī viņu pieredzes stāsti.

Aizkraukles novadā