Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmumam “Meduslācis” pasludināta maksātnespēja 8

Pēc gandrīz 18 darbības gadiem vakar durvis saviem klientiem aizvēris uzņēmuma “Meduslācis” veikals un ražotne Aizkrauklē, Gaismas ielā 2.

Tiesa pieņēma lēmumu pasludināt maksātnespēju, pārtraukt uzņēmuma saimniecisko darbību 30. martā. Iemesls — uzņēmuma nodokļu parādi un kredītsaistības.

SIA “Meduslācis” vadītāja un 100% uzņēmuma daļu turētāja Inguna Kronberga teic, ka grūtības uzņēmumam sākušās jau krīzes gados, kā arī pašreizējais nodokļu slogs mazajiem uzņēmumiem ir pārāk liels un izaugsmei nelabvēlīgs. Arī kredītu atmaksai līdzekļu nepietiek. Pēdējos gados strauji palielinājusies konkurence un pilsētā atvērti jauni uzņēmumi, kas piedāvā līdzīgus produktus.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 1. aprīļa drukātajā numurā vai avīzes e versijā šeit.

Komentāri 8

agris.daskevics

pat ja tas ir 1. aprīļa prikols, tad nebrīnītos ja aizvērtos pa īstam, jo meduslācis latiņu vairs labu laiku nav spējis noturēt kvalitātes ziņā... kādreiz tur bij vohoo... tagad... tagad labu laiku neeju tur vairs

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 12:41

linnyareel

Nebûtu nekáds brínums :D pie šādas apkalpošanas visus tādus vajag noklapēt

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 13:26

guna

Tas nav 1. aprīļa joks, diemžēl tā ir īstenība!

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 15:31

Mascarpone

Nu, bet tas jau bija gaidām. Pilnīgu piekrītu, ka agrāk produkcija bija krietni labāka. Es par dabīgām izejvielām nevis palmu eļļu krēmiem.

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 17:43

Izmisusm

Sveiki, vai kāds no lasītajiem zina , kas bija saimnieks, sekretārs vai kas tāds, kas varētu atbildēt uz pāris jautājumiem? Vai ir iespējams ar šo/šiem cilvēkiem kā sazinaties ?

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 20:08

dzhiinii

Nosauciet kaut vienu mazo uzņēmumu,kas var atļauties izmantot dabīgo sviestu un mēģināt izdzīvot, nemaz nerunāsim par nopelnīšanu? Man ļoti žēl,ka Meduslāci piemeklējis šāds liktenis, kopš bērnības atceros kā mamma pirka tur Napaleona kūciņas un lutināja mani, vēl tagad, braucot ciemos, pirkām Meduslāča kūkas kā mūsu puses lepnumu. Par apkalpošanu nekad nav nācies sūdzēties, pārdevēja svienmēr ir bijušas laipnas un smaidīgas. Varbūt sliktā apkalpošanā ir vainīgs nevis uzņēmums, bet mūsu "zilo asiņu" klienti?

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 21:52

Aizkraukles novadā