Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmums “Virši-A” atbalsta bokseri Mairi Briedi

Ar šī gada septembri lielākā pašmāju degvielas tirgotāja AS “Virši-A” kļuvusi par Latvijas boksera Maira Brieža atbalstītāju.

Jānis Riekstiņš, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs, saka: “Mums ir patiess prieks, ka latviešu uzņēmums ar stipru latvisko piederību var atbalstīt talantu, kas popularizē Latvijas vārdu pasaulē. Mums un Mairim Briedim ir daudz kā kopīga — patriotisms, neatlaidība un liela centība, tāpēc esam lepni, ka varēsim sadarboties ar Latvijas labāko bokseri un atbalstīt viņu ne tikai turpmākajā karjeras izaugsmē, bet arī kopīgiem spēkiem veicināt boksa attīstību Latvijā.”

Sākot sadarbību ar sportistu, “Virši-A” no 26. septembra līdz 24. oktobrim rīko akciju, kuras laikā no katras pārdotas kafijas krūzītes 1 cents tiks ziedots Latvijas boksa attīstībai — Maira Brieža galvenā trenera Vasīlija Čerņigova cīņu mākslas centram “BUDO”, kurā savus talantus ilgo darbības gadu laikā ir attīstījušas jau vairākas sportistu paaudzes.

Bokseris Mairis Briedis stāsta: “Pirmkārt, esmu priecīgs par jaunu sadarbību, par vēl vienu uzņēmumu, kas ir novērtējis manu līdz šim paveikto un ir gatavs tālāk pēc jauniem panākumiem doties kopsolī. Tāpat ļoti novērtēju “Viršu-A” iniciatīvu akcijas veidā ziedot līdzekļus boksa attīstībai — mana trenera Vasīlija Čerņigova cīņu mākslas centram “BUDO”, kur remonts ir nepieciešams jau sen, un tagad trenerim būs iespēja esošos apstākļus nedaudz uzlabot. Fakts, ka “Virši-A” ir Latvijas uzņēmums, kas veiksmīgi turpina attīstīties un pierādīt, ka Latvijā varam paveikt lielas lietas, šai sadarbībai papildus piešķir patīkamu piegaršu.”

Aizkraukles novadā