Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts izlases dalībnieki palīdzēs Aizkrauklei

Aizkraukles novada sporta centrā šonedēļ viesojās Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācijas izpilddirektors Aigars Miklāvs un ratiņbasketbolists Kārlis Gabranovs, lai runātu par ratiņbasketbola attīstību Aizkrauklē. Abi ir Latvijas valsts izlases dalībnieki.

Sporta centrā viņus sagaidīja jauniešu biedrības “Galaktika” pārstāvji, jo šī biedrība un jaunietis Juris Balinskis ļoti vēlas labiedarbi.lv konkursā iegūt finansējumu  profesionāla ratiņbasketbola krēsla iegādei un izveidot komandu.

Interesenti novada sporta centrā jau sākuši treniņus. Aigars Miklāvs domā, ka ar ratiņkrēslu vispirms ir jāiemācās pareizi braukt pa laukumu un tikai pēc tam driblēt un mest bumbu grozā. Abi viesi, iesēdušies profesionālajos krēslos, pa laukumu brauca ļoti ātri un veikli un raidīja bumbu grozā. Ratiņus ar motoru sportisti nevēlas, jo tad atrofētos muskuļi. Lai spēlētu, ir jābūt labai fiziskajai sagatavotībai.

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 21. marta numurā

Aizkraukles novadā