Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veikals rokdarbniecēm

Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 5, līdzās veikalam “Mego”, durvis vēris veikals rokdarbniecēm “Rūta”. Tirdzniecības vietā var iegādāties ne tikai dažādu veidu dziju un rokdarbu piederumus, bet arī cimdus, zeķes un šalles, ko darinājusi veikala īpašniece.

Individuālā uzņēmuma “Elektrons plus” un arī veikala īpašniece ir Ruta Kuprijanova.

Rutas kundze stāsta, ka pieprasījums ir dažāds — vienai rokdarbniecei vajadzīgi smalki diegi tamborēšanai, otrai — kvalitatīva vilnas dzija zeķēm un cimdiem, bet cita vēlas, lai dzija būtu košās krāsās: “Rokdarbnieces ir zinošas, arvien vairāk uzmanības pievērš dzijas sastāvam, jo ir svarīgi, lai adījums būtu gan silts, gan izturīgs, gan arī vizuāli pievilcīgs.”

Veikalā var iegādāties arī Rutas kundzes adītās zeķes, cimdus, šalles, kā arī dažādas skaistumlietas bērniem.
Pārdošanā liela daļa ir Latvijā ražotā dzija,  ko pircējas jau novērtējušas. Ir iespēja iegādāties arī dažādu dziju atlikumus — ja iesākts lielāks rokdarbs, nereti dzijas pietrūkst un vajadzīgo ir grūti atrast, bet te dziju atlikumi ir plašā izvēlē, turklāt tie nav dārgi.

Aizkraukles novadā