Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veiksmīgais sešnieks 1

Vai esat dzirdējuši dziedam vokālo grupu “Tikai tā!” no Aizkraukles? Šīs sešas balsis liek sevī ieklausīties, un bieži viņus notur par profesionāļiem. “Mēs nevienam arī nestāstām, ka esam labi amatieri,” saka grupas vadītājs Jānis Ostrovskis.

Vokālo grupu “Tikai tā!” nupat varēja dzirdēt svētku pasākumos Aizkrauklē un Jaunjelgavas novadā, kur skatītāji viņus uzņēma ar ovācijām, skaļiem aplausiem un līdzi dziedāšanu.

“Kopā dziedam ne tikai tāpēc, ka mums tas patīk, bet svarīgi ir arī cilvēki, ar kuriem tādējādi esam kopā,” saka grupas dalībnieki. Kādi viņi ir? To mēģinu noskaidrot, dodoties uz kārtējo mēģinājumu, kas notiek grupas mājvietā, Aizkraukles pilsētas kultūras namā, nelielā studijā aiz skatuves, turklāt deviņos vakarā.

Dziedātāji mēģinājumos tiekas reizi nedēļā, ierodoties no Aizkraukles un Aizkraukles pagasta, Kokneses, Jaunjelgavas un Daudzevas.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 29. novembra numurā!

Komentāri 1

muzgrafika

Paldies ''Staburagam'' par šo rakstu! Laikam jau vietas trūkuma dēļ, nav pateikti mums ļoti svarīgi vārdi: ''Mēs esam viens no Aizkraukles pilsētas kultūras nama amatiermākslas kolektīviem un lepojamies ar to! Sakām mīļu paldies! kultūras nama vadībai un jaukajiem kolēģiem par atbalstu, sapratni un mājas sajūtu daudzu gadu garumā!'' Vokālās grupas ''Tikai tā!'' vadītājs Jānis Ostrovskis

pirms 2 gadiem, 2016.11.29 12:58

Aizkraukles novadā