Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijolnieka Raimonda Ozola jubilejas koncerts

20. novembrī Aizkraukles novada kultūras namā koncertu sniegs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertmeistars un pirmā vijole Raimonds Ozols, tā atzīmējot savas radošās darbības 30. gadskārtu.

Koncertā tiks spēlēta ne tikai populāra klasiskā mūzika jaunā apdarē un populārā mūzika klasiskā izpildījumā, bet arī mūzika no Raimonda Ozola jaunā albuma “Vīzijas”, kurā apkopotas skaistākās melodijas no pasaules kino un teātra zelta repertuāra, mūzika no franču, amerikāņu, krievu un latviešu kinofilmām “latin”, “jazz” un “jazz rock” ritmos, kā arī populārās klasiskās mūzikas skaņdarbu apdares.

Vijolnieks uz skatuves kopā pulcēs un muzicēs ar Latvijā pazīstamiem, profesionāliem mūziķiem — Raimondu Macatu (taustiņi, mutes harmonijas un aranžējumi), Mada­ru Kalniņu (piano un aranžējumi), Mārci Auziņu (soloģitāra), Aivaru Gudro (ģitāra), Norbertu Skrauci (bass), Aini Zavacki (sitamie instrumenti) un LNSO stīgu grupu, kas īpaši paspilgtinās vijoles skanē­jumu.

Raimonds Ozols ir solists ar visaugstākajiem profesionālās vijoļspēles standartiem, kurš atskaņo gan klasisko, gan populāro mūziku, spēlējot akustisko un elektrisko vijoli. Mūzikas kritiķi un profesionāļi šo izpildījumu ir atzinuši par lielisku, jo tas sniedz iespēju klausīties klasisko mūziku rokmūzikas jeb 21. gadsimta interpretācijā.

Līdzās darbam LNSO Raimonds kā vieskoncertmeistars muzicējis Bavārijas Radio orķestrī M. Jansona vadībā Minhenē, Igaunijas Nacionālajā orķestrī, Vispasaules Miera fonda orķestrī Bangkokā. R. Ozola solo priekšnesumi skanējuši Somijā, Islandē, Norvēģijā, Krievijā, Ķīnā, Azerbaidžānā, Austrijā un citās valstīs.

Aizkraukles novadā