Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"VIRŠI-A” un "VIASAT” rīkotais Latvijas ģimeņu čempionāts 2015 pulcē 36 ģimenes

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs „VIRŠI-A” un TV satura piegādātājs „VIASAT”  Ozo Golfa klubā rīkoja "Latvijas ģimeņu čempionātu 2015". Kopumā čempionāts pulcēja 36 ģimenes jeb 72 golfa cienītājus, kas visas dienas garumā sacentās par labāko spēlētāju titulu.

Čempionātā bija aicinātas piedalīties komandas divu cilvēku sastāvā, kurus vieno pirmās pakāpes radniecības saites. Čempionāta laureāti tika noteikti scramble sitienu spēlē, un labākos rezultātus tajā uzrādīja Zālīšu ģimene ar 67 punktiem, Krištopanu ģimene ar 68 punktiem un Forstmaņu ģimene ar 69 punktiem. 

Lai sacensību garu padarītu vēl īpašāku, „VIRŠI-A” bija sarūpējis 1000 litru degvielas karti spēles laukuma 13. bedrītei, par kuras īpašnieku varēja tikt komanda, kas izspēlē veiktu veiksmīgu hole in one sitienu. Arī „VIASAT” bija parūpējies par azartiskāku 6. bedrītes spēli, uz šīs bedrītes hole in one uzliekot divus jaunākos planšetdatorus, lai spēlētājiem un viņu ģimenēm nodrošinātu izklaidi arī ārpus mājām. Šajā čempionātā hole in one sitienu nevienam no sacensību dalībniekiem gan neizdevās veikt, bet patīkamo sacensību noskaņu tas neietekmēja.

Jānis Riekstiņš, AS „VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: „Mums ir patiess gandarījums piedalīties un atbalstīt Latvijas ģimeņu čempionātu golfā, kas nu jau norisinās vairākus gadus pēc kārtas. Priecājamies, ka esam varējuši būt daļa no šī sporta entuziastu pasākuma, kas ar katru reizi pulcē un saliedē arvien vairāk ģimenes-golfa cienītājas.”

Marika Verkēviča, „Viasat” Latvijas filiāles vadītāja: „”Viasat” jau trešo gadu pēc kārtas atbalsta Latvijas ģimeņu golfa turnīru. Esmu gandarīta, ka līdztekus regulārajiem spēlētajiem katru gadu piesakās arvien jaunas ģimenes, kas piedalās šajā turnīrā un pierāda sevi. Šogad vairāk kā pērn piedalījās komandas, kuras sastāvēja tieši no vecākiem ar bērniem, kas kopīgiem spēkiem bija gatavi pierādīt savas spējas. Lai varētu iedvesmoties šim un citiem sporta veidiem arī mājās, pirmās trīs vietas saņēma „Viasat” bezmaksas televīzijas pieslēgumu.”

Aizkraukles novadā