Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē zinošākā — Aizkraukles novada ģimnāzijas 9.b klase 2

Aizkraukles novada ģimnāzijas (ANĢ) 9.b klase uzvarējusi Zemgales reģionā laikraksta “Diena” rīkotajā konkursā “Kas notiek?”. Tajā šogad kopumā piedalījās 10 340 9. klases skolēnu no 458 Latvijas skolām.

Klases audzinātāja Gunita Elk­sne neslēpj prieku un lepnumu par savu audzēkņu panākumiem. Šādai zināšanu pārbaudei, ja informācija netiek ilgtermiņā regulāri un sistēmiski iegūta, pārrunāta, nav iespējams sagatavoties. Audzinātāja apstiprina — tas ir gan vecāku, gan pašu skolēnu un skolotāju darbs, kas ļāvis ANĢ 9.b klasei iegūt erudītākās Zemgales reģiona klases titulu. Savukārt šīgada konkursā zinošākā skolniece Zemgalē ir Ilva Viļuma no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 9.b klases.

“Mums jau divus gadus ir izglītojoša tradīcija: vienreiz mēnesī pieci klases skolēni stāsta par savu kultūras notikumu — ko paši kultūras dzīvē redzējuši,” stāsta 9.b klases audzinātāja. “Gada laikā katram skolēnam iznāk stāstīt par diviem piedzīvotiem un izbaudītiem kultūras notikumiem. Ziemas sezonā ik pirmdienu priecājamies un pārrunājām ziemas sporta veidu sacensības. Pirmdienas tā arī sākam — ar atskatu uz iepriekšējo nedēļu.”

Vairāl lasiet "Staburaga" 11. novembra numurā.


Komentāri 2

skolotāja

Man par 9.b ir liels prieks! Ceru, ka šis panākums būs kā iedvesma citiem labiem darbiem!

pirms 4 gadiem, 2014.11.11 22:55

Aizkraukles novadā