Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pagasta pārvaldei jauns vadītājs

Par Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju uz nenoteiktu laiku dome no 1. jūnija iecēla pagasta pārvaldes galveno saimniecības pārzini inženieri Juri Kovaļevski. Pagasta pārvaldē viņš strādā jau 16 gadu. Pēc ilggadējā Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītāja Jāņa Bāliņa lūguma Aizkraukles novada dome nolēma viņu atbrīvot no pienākumu pildīšanas no 31. maija, savstarpēji vienojoties. 
Maija beigās apritēja 20 gadi, kopš Jānis Bāliņš bija pagasta pārvaldes vadītājs, bet pirms tam — pagasta padomes priekšsēdētājs. Domes sēdē Jānis Bāliņš sacīja, ka gribējis amatu atstāt jau pagājušajā gadā, tomēr pašvaldības vadība ar viņu vienojusies, ka darbs tiks turpināts līdz šī gada maija beigām. “Katram ir savs laiks, ir gadi un mazliet problēmas ar veselību. Kādi bijuši šie divdesmit gadi, lai vērtē cilvēki,” domes sēdē deputātiem sacīja Jānis Bāliņš. Pašvaldības vadība un deputāti ar labiem vārdiem un baltām rozēm pateicās Jānim Bāliņam par darbu. Deputāte Anita Bicka sacīja, ka viņai ir vislielākā pieredze, strādājot kopā ar Jāni 40 gadu garumā jau kopš Aizkraukles kolhoza  laika. “Paldies par Jāņa nosvērtību, pagasta cilvēki viņu ir ļoti iemīļojuši,” atzina Anita Bicka. Savukārt deputāte Anta Teivāne sacīja, ka Jānis Bāliņš zina katru ceļu, māju un sabiedrībā ir ļoti mīlēts. Deputāti pateicās par Jāņa Bāliņa atbildību, labestību, humora izjūtu un vēlēja viņam veselību, piepildītas dienas un turpmāk būt labam padomdevējam.

Novadu ziņas