Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pagastā plāno veidot tenisa kortu

Volejbola klubs “Aizkraukle” no kādas privātpersonas kopš oktobra nomā 0,4 hekt­ārus zemes Aizkraukles pagastā ar mērķi tur ierīkot tenisa kortu.

Tā kā privātpersonai piederošajai zemei “Maurēni” 12,8 hektāru platībā noteikts lauksaimniecībā izmantojamās zemes statuss, pēc personas lūguma Aizkraukles novada dome nolēma 0,4 hektāriem noteikt citu zemes lietošanas mērķi — sportam un atpūtai aprīkota dabas teritorija. Pārējai zemei saglabās līdzšinējo lietošanas mērķi. Saskaņā ar iepriekš pieņemto Aizkraukles novada domes lēmumu “Par Aizkraukles novada teritorijas plānojuma 2014.—2026. gadam apstiprināšanu un saistošo noteikumu izdošanu” lauksaimniecības zemi pagastā papildus var izmanot arī sportam un atpūtai.

Novadu ziņas