Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pensionāri tiekas ar Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāju Andri Siliņu

Aizkraukles novada sociālā dienesta telpās šodien notika Aizkraukles pensionāru biedrības tikšanās ar Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāju un Saeimas deputātu Andri Siliņu, novada domes priekšsēdētāja vietnieci Antu Teivāni un izpilddirektoru Eināru Zēbergu.

Pensionāri uzdeva jautājumus gan Andrim Siliņam, gan novada domes vadībai. Visaktuālākais jautājums bija norēķini par ūdeni.

Pēc tam pensionāru biedrības vadītāja Silvija Ozoliņa sniedza pārskatu par biedrības darbību pēdējos trijos gados.

Pensionāru biedrības valdi un biedrības priekšsēdētāju ievēl uz trijiem gadiem. Valdē šodien ievēlēja Mariju Cini, Veltu Galviņu, Silviju Ozoliņu, Mirdzu Elsti, Āriju Kozlovsku, Birutu Žundu, Zinaidu Geršebeku, Annu Baumgartenu, Ēriku Dālderi, Anitu Melnaci un Staņislavu Ivbuli.  No valdes locekļiem biedrības  priekšsēdētāju ievēlēs pirmdien, 29. februārī.

Revīzijas komisijā ievēlēja Lidiju Piterāni, Ernu Erzāni un Dainu Teivāni.

Novadu ziņas