Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pensionāri tiekas ar pašvaldības vadību

Aizkraukles novada sociālajā centrā notika Aizkraukles pensionāru biedrības atskaišu — vēlēšanu kopsapulce un tikšanās ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu, viņa vietnieku Eināru Zēbergu, juristi Gitu Židovu un SIA “Aizkraukles ūdens” valdes locekli Gudrunu Vectirāni. 

Uz pensionāru biedrības kopsapulci bija ieradies 61 seniors. Tā kā aktīvi biedri ir 102, kvorums bija sasniegts. Valdē uz turpmākajiem trijiem gadiem ievēlēti 11 pensionāri, bet pensionāru biedrības priekšsēdētāja tiks ievēlēta pirmdien valdes sapulcē. Līdzšinējā pensionāru biedrības vadītāja Silvija Ozoliņa sniedza pārskatu par pēdējos trijos gados paveikto.

Pensionāri domes vadībai pārmeta, ka pilsētā nav soliņu, pie Bērzu ielas 8. mājas ir bedres, kāpēc Aizkraukles dzimtsarakstu nodaļa nedod mirušo personu sarakstu laikrakstam, bet ar "Aizkraukles ūdens" vadītāju diskutēja, kāpēc jāmaksā mājas patērētā un iedzīvotāju uzrādītā ūdens starpība. Diskusijas bija karstas. 


Novadu ziņas