Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pilsētas bibliotēkā var lasīt audiogrāmatas

Cilvēkiem, kuriem grūti vai nespēj lasīt drukāto tekstu, Aizkraukles pilsētas bibliotēkā piedāvā pielāgoto literatūru — audiogrāmatas, izdevumus Braila rakstā vai palielinātā drukā. Šo iespēju lasītājiem turpina nodrošināt sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku.

Piedāvājumā ir dažādu autoru darbi, arī jaunākās pašmāju vai pasaules slavu ieguvušās grāmatas.
— Ieraksti kvalitatīvi veikti Latvijas Neredzīgo bibliotēkas studijā, un tekstu ierunājuši Latvijas aktieri. Grāmatas ir dažādām lasītāju gaumēm. Ļoti liels pieprasījums mūsu bibliotēkā tām nav, bet savi lasītāji ir, jo audiogrāmatas var izmantot ne tikai neredzīgie, bet arī cilvēki, kuriem vienkārši grūtāk uztvert drukāto tekstu vai ilgstoši lasīt, — saka  Aizkraukles pilsētas bibliotēkas vadītāja Valentīna Laizāne. Audiogrāmatas ir gan kasetēs, gan kompaktdiskos. Šo klāstu ik pa laikam papildina, un par jaunumiem var interesēties bibliotēkā. E-grāmatu bibliotēkas klāstā gan šīs iespējas nav.

Novadu ziņas