Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles policijas priekšnieku atvaļina no dienesta 31

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis “Staburagu” informē, ka Aizkraukles policijas bijušajam priekšniekam Aigaram Zīmelim Administratīvā rajona tiesa piespriedusi 1200 eiro lielu naudassodu, un desmit diennakšu viņam būs jāpavada izolatorā. Tāpat Zīmelim uz četriem gadiem atņemta autovadītāja apliecība.

— Līdz ar tiesas lēmuma saņemšanu Valsts policijā ir pabeigta dienesta izmeklēšana, un Zīmelim piemērots bargākais sods — atvaļināšana no dienesta, — informē Sadovskis. — Zīmelim ir tiesības tiesas spriedumu pārsūdzēt, bet, tam stājoties spēkā, bijušajam policijas priekšniekam nebūs tiesību jebkad strādāt valsts tiesībsargājošajās iestādēs.

“Staburags” jau rakstīja, ka Aizkraukles policijas iecirkņa priekšnieks 4. aprīlī ap pulksten 2 naktī ar policijas automašīnu brauca, iespējams, dzērumā un atteicās no medicīniskās pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai, tāpēc tika ierosināta administratīvā lieta.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis Aizkraukles policijas priekšnieka Aigara Zīmeļa gadījumu atzina par nepieņemamu. “Ir nepieņemami, ka policijas darbinieks atsakās no medicīniskās pārbaudes, kas ļautu noteikt alkohola koncentrāciju asinīs. Policista uzdevums ir ne tikai pakļaut citus likumam, bet arī pašam pakļauties likumiem,”  uzskata Valsts policijas priekšnieks.

Aigars Zīmelis “Staburagam” teic, ka tiesas lēmumu līdz šim nav saņēmis, tāpēc nekādus komentārus, arī to, vai lēmumu pārsūdzēs, sniegt nevar.

Komentāri 31

ko?

kāds dievs-ko tu di....

pirms 5 gadiem, 2014.07.10 17:18

.

Nē-tas nav dieva sods-tas ir sods par to,ka visu laiku bija pārliecināts,ka nekad netiks par TĀDU pārkāpumu sodīts.

pirms 5 gadiem, 2014.07.10 19:07

CP

Perfekti izplānota operācija, kā padzīt no policijas labus darbiniekus.
Pat Ķuzis neko nevar līdzēt.

pirms 5 gadiem, 2014.07.10 21:58

Ezis

Tu no sākuma pastrādā kopā un tad runā par to, cik labs darbinieks!

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 19:23

..,.

Jā, nu visi pilsētā runā, ka viss speciāli tika darīts, lai notiktu šāds iznākums... Cilvēki, nu nāks viss atpakalj jums dubultaa. Kāpēc bij jābojā cilvēkam dzīve? Laikam skaudība par to, ka kāds spēj kko sasniegt saviem spēkiem Latviešiem nekad nepazudīs! Nožēlojami.

pirms 5 gadiem, 2014.07.10 22:09

!!!

Un cik viņš cilvēkiem sabojājis dzīves. Nav jau nekāds enģelis.

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 10:07

xxx

pirms runāt par citu dzīves bojāšu, lai padomā vai pats nebojā savējo, ja policijas šefs, tad var braukāt dzērumā, riebjas šitā visatļautība, saņēma par paša izdarīto

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 12:09

Mx

Pilnīgi piekrītu,bet Aigars ir lielas raudzes profesionālis un ar gribiet vai nē juridisku izglītību un viņam durvis atvērs daudzu privāto biznesu vadītāji. Aigar galvu augšā un meties jaunos izaicinājumos. Zin kā ir suņi gaudo,bet karavāna iet tālāk!!!

pirms 5 gadiem, 2014.07.20 16:45

ASD

nesaprotu ko visi var vinu aizstavet! Ar varu tak mute neviens neleja un pie stures nelika sesties! Panemtu mani pie stures reibuma, es butu nolapitais dzerajsoferis a Zimela kungs redz esot nabadzins kuru"podstavili"

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 04:10

ezez

Tā jau principā ir, itkā labs cilvēks un, ja arī kāds viņu iegāza, tad nevar jau tāpat vien iegāzt, ja bija dzēris, tad nav nozīmes vai kāds sarunāja viņu pieķert, jo ne jau tie sarunātāji viņu piespieda braukt dzērušam, bet, ja nebija dzēris, tad, kur ir problēma piekrist pārbaudei.

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 08:49

Puaro

Notikušais lieku reizi apstiprina teicienu:labāk meita prostitūta,nekā dēls policists.Visi viņi ir pārsvarā skaudīgi,mantrausīgi,nenovīdīgi,atriebīgi un iedomīgi,kuri savas karjeras dēļ ir gatavi uz visu.Pat nodot un pazemot savus biedrus,nerunājot par citiem.Līdz mediķu solidaritātei un cita citu atbalstam viņiem kā līdz Mēnesim.Diemžēl...

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 06:07

Toļiks

ASD

nesaprotu ko visi var vinu aizstavet! Ar varu tak mute neviens neleja un pie stures nelika sesties! Panemtu mani pie stures reibuma, es butu nolapitais dzerajsoferis a Zimela kungs redz esot nabadzins kuru"podstavili"


Policijas priekšniekam būtu jārāda priekšzīme,nedrīkstētu ar auto pi...lē braukāt.

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 07:05

Zīmulis

Nez ko visi "Policista kunga" aizstāvji teiktu un rakstītu, ja šī apspriestā un tik "godājamā" persona - A.Zīmelis, braucot alkohola reibumā pie stūres izraisītu līdzīgu avāriju, kā pirms gada, kas notika Kokneses apkaimē, kad bojā gāja pavisam nevainīgs pretīmbraucējs?! ...Un ja tā pretīmbraucēja vietā būtu, kāds no Jūsu ģimenes locekļiem, draugiem vai paziņām! Skaidrs, ka sods ir niecīgs, ņemot vērā to, kādas sekas tam visam varēja būt!

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 11:07

999

euuu tikai bez šitiem kā būtu ja būtu

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 14:15

kokneses lapsa

man prieks ka varbut kautkada disciplina bus,tagad jau Riteru logu razotne strada celu policistiem,pa velti logus razojot,un kadas diez vel cucibas izdoma lai iedzivotos

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 14:20

smaids

Aiztāvju filozofija ir tāda-labs priešnieks,labs policists,labs draugs......un aiz tā visa stāv pavisam kas cits-izručī no nepatikšnām(arī par braukšanu dzērumā)visus radus,draugus,paziņas,citus soda pēc pilnas programmas,dzer ar savējiem līdz nemaņai-tad visi draudzīgi pālī pa mājām katrs ar savu mašīnu,darbā piever acis uz draugu neizdarību utt,un tā joprojām.JAUTĀJUMS-CIK ILGI TĀ VAR?Vadzim vienreiz ir jālūzt!Un to nedrīkst nosaukt par izrēķināšanos-jo paša izdarības jau arī pie tā noveda!

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 17:14

JURIS

Kaut kāda nenormālība! Es tik tiešām nezinu, cik labs vai slikts ir Zīmelis, bet esmu daudz laba dzirdējis par viņa kārtīgumu un strādīgumu. Ne reizi neesmu dzirdējis, ka Zīmelis būtu kaut kur iebraucis, ne tā kā vajag, vai kādu sabraucis, vai kādam uzbraucis. Kādreiz gan bija pie mums, kad daži milicijas un prokuratūras darbinieki diezgan sisitemātiski "spaidīja" savas dienesta automašīnas.
Ja par dzeršanu, tad savā 50 gadu autovadītāja mūžā un 35 gadu kustības drošības uzraudzītāja mūžā esmu pārliecinājies, ka ir tādi šoferi, inspektori un priekšnieki, kuri lielākā vai mazākā štīmē ir nobraukuši desmitiem gadu, krāsu nepieberžot ne savai, ne citai automašīnai. Zinu tādus, kuri pēc 2 alus pudelēm vairs nevar trāpīt no lielā ceļa iebraukt sānceļā. Zinu tādus, kuri nedrīkstētu braukt pie stūres ne skaidrā, ne pilnā. Tie ir visbīstamākie.
Ja policists, nerunājot par policijas priekšnieku, nedrīkst braukt iedzēris, tad tā vairs nav nekāda kārtība. Ja par šo gadījumu, tad tā ir veselam saprātam neaptverama vietējo policistu darbība.

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 17:56

Kur ir?

Ta ka pēc aizturēšanas Zīmelis bija staburagam pa visu pirmo lapu- sava tēla spodrināšanai, tad tak izteicās, ka dzēris nav bijis un pēcāk atklāšot iemeslus, kādēļ no pārbaudes atteicies. Gribēto ta beidzot tos iemeslus dzirdēt, cik tad ilgi sveci zem pūra turēsi?

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 19:28

AAAA

Strazdiņš nebraukā dzēris???Tad visus vajag pogāt,ko tad Spilbergs guļ???

pirms 5 gadiem, 2014.07.11 21:55

čūskulēns

Sasmīdināji!!! :))) Kas nu nav, tas nav! Varbūt, ka kādu no poličiem vēl arī noķertu šmigā pie stūres, bet ne jau nu Strazdiņu!!!

pirms 5 gadiem, 2014.07.12 17:15

Zin' gan

Čūskuls' ir slikti informēts :D

pirms 5 gadiem, 2014.07.12 21:41

ST

Aizkraukles policijas prieksnieku nem aiz rikles tikai par to, ka "Vins atteicies no parbaudes budams alkohola reibuma". Jaunjelgavas pilsetas policistu, V. Rubiki, nenema aiz rikles tad, kad vins budams alkohola reibuma sadragaj dienesta atomasinu pret stabu.
Un vel kas, pasveicinot A. Zimeli, vins pasvecinas, pasveicinot V. Rubiki, atbildi uz labdien nesanemsi, pat ja atkartosi 3 reizes.

Starpiba starp A. Zimeli un V. Rubiki ir kur ?!?!

pirms 5 gadiem, 2014.07.12 23:58

:/

Starpība ir laika posmos.. Kādreiz likumā bija robs, kurš tagad ir aizlāpīts..

pirms 5 gadiem, 2014.07.13 01:36

ST

:/

Starpība ir laika posmos.. Kādreiz likumā bija robs, kurš tagad ir aizlāpīts..
.................
Tad jau ta ir ikdieniska paradiba,
"Policijas darbinieki, budami alkohola reibuma triec dienesta auto pret stabiem un nesanem bargus sodus."
Pamegini ietriekties ar savu auto staba alkohola reibuma, kadu sodu sanems parasts mirstigais pilsonis ???
Nevajaga teikt, "vini tiesibsargi", tadi pasi cilveki ka mes, tikai darbs bojat citiem nervu sistemu :D

pirms 5 gadiem, 2014.07.13 11:16

sdfghj

Manuprat sods ka mentam ir mazs.to visu vinam vajadzeja pieckarsot!!!lai menti pirms parkapt likumu padomatu,bet nevis ka ir tagad daudzviet piesegtu gan savejos gan radus!vemiens nak no tadiem!kretini!!!

pirms 5 gadiem, 2014.07.14 21:48

omega

Tu esi analfabēts! Ha, ha, komentu rakstītājs!

pirms 5 gadiem, 2014.07.15 10:10

vinijs purksis

Ta jau ir ka brauc dzeruma parak sevi aukstu verteja hre cak noris

pirms 5 gadiem, 2014.09.07 04:50

Novadu ziņas