Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles poliklīnikā kvotas izsmeltas 2

Pēc Latvijas Slimnīcu biedrības datiem, valstī 75 procentos slimnīcu ārpus Rīgas kvotas jeb valsts finansējums ambulatorajai aprūpei ir izsmelts, tā vairs nav vai ir ļoti maz, jo pacientu pieprasījums pārsniedz šogad piešķirto kvotu apjomu. Veselības ministre Anda Čakša pagājušajā nedēļā paziņoja, ka šim gadam nav iespējams rast papildu finansējumu. Vai Aizkraukles poliklīnikas apmeklētājiem speciālistu konsultācijas un izmeklējumi gada pēdējos mēnešos būs par pilnu maksu? Šo un citus jautājumus uzdevām SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētājai Dzintrai Krišjānei.

"Mēs arī esam šo 75% skaitā. Ambulatoro pakalpojumu sniegšanai par kvotām mēnesī nepieciešams ap 50 — 60  tūkstošiem eiro, ideālā variantā mēs varētu sniegt pakalpojumus pat par 70 tūkstošiem eiro mēnesī. Šim gadam valsts mums piešķīra par 60 tūkstošiem eiro mazāk nekā pagājušajā gadā. Pērn gada beigās no valsts saņēmām papildu finansējumu, cerējām, ka tā būs arī šogad, taču, tā kā valsts lielu papildu finansējumu piešķīra onkoloģisko pacientu ārstēšanai un ģimenes ārstu praksēm, Rīgas slimnīcām, mēs papildu līdzekļus nesaņemsim," "Staburagam" stāsta Dzintra Krišjāne.

Dzintra Krišjāne intervijā skaidro, pie kuriem speciālistiem un par kādiem izmeklējumiem būs jāmaksā pilna maksa, pie kuriem vēl varēs vizītē pierakstīties par valsts finansējumu. Visu rakstu lasiet "Staburaga" 20. oktobra numurā vai e versijā šeit.


Komentāri 2

geann

CINISKI prasīt naudu par šādu informāciju un analfabētiski "Atļaut "Staburags.lv" autorizēt Jūs pret abonentiem.lv".

pirms 2 gadiem, 2016.10.20 21:15

tuntulmuntuls

Vispār pasakainas summas viņiem vajag it kā kvotām.Ja vizīte pa 17 eiro pie Vizuļa ilgst apmēram 5 min,un izej ārā no kabineta tikpat gudrs, cik iegājis,tad kāda vizīte ir pa kvotām-izejot caur kabinetu?

pirms 2 gadiem, 2016.10.23 17:45

Novadu ziņas