Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģiona iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Aicinām Aizkraukles un Aizkrauklei tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 5.  aprīļa līdz 26. aprīlim Aizkraukles kultūras nama 2. stāva zālē (Aizkrauklē, Spīdolas ielā 2).

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība – notiks ceturtdien, 5.  aprīlī, no plkst. 16.00 līdz 17.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Aneti Popi, kā arī uzzināt vairāk par turpmākajām nodarbībām. Pārējās trīs atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 12. aprīļa, no plkst. 16.00 līdz 19.00 Aizkraukles kultūras namā.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Aizkraukles vai Aizkrauklei tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.
Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām sūtīt pieteikumus dalībai grupā uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Aizkraukles grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot pa tālruņa numuru  26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv
* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.
Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

Novadu ziņas