Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģiona pašvaldības izstādē "Balttour 2016" būs apvienotas divos "puduros"

Izstādē "Balttour 2016" Zemgales plānošanas reģions (ZPR) atkal pārstāvēs visas 22 reģiona pašvaldības, arī Aizkraukles, Pļaviņu, Kokneses, Skrīveru, Jaunjelgavas, Jēkabpils un  Neretas novadu. 

ZPR sabiedrisko attiecību speciālists Juris Kālis  informē, ka ZPR pašvaldības turpinās līdzšinējo praksi un piedalīsies ar kopēju, visu reģionu pārstāvošu, stendu, kas būs viens no lielākajiem un šoreiz arī garākajiem vietējā tūrisma popularizēšanas telpā.

Zemgali izstādē pozicionēs pavisam seši ikdienā sevi jau apliecinājuši sadarbības "puduri". Tajā skaitā vienu "puduri" veidos Aizkraukles, Pļaviņu, Kokneses un Skrīveru novads, bet citu "puduri" — Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes, kā arī Ilūkstes novads. Katrā no "puduriem" apmeklētāji varēs baudīt kādu no lauku labumiem un pārliecināties par dažādu seno amatu prasmēm, kā arī nofotografēties ar kādu no Zemgales pilsētu un novadu talismaniem, piemēram, ar Kokneses samu,  Ērberģes muižas Zilo dāmu, Jelgavas alni, Rundāles lauvēnu un citiem.

Apmeklētājiem būs sarūpēti jauni bukleti, kartes un maršrutu apraksti, oriģināli suvenīru paraugi, dažādi konkursi un loterijas, Zemgales Tūrisma asociācija gatavo jaunās tūrisma sezonas redzamāko kultūras un atpūtas pasākumu kalendāru.

23.starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2016", ar kuru tiks atklāta jaunā ceļojumu sezona, notiks  no 5. līdz 7.februārim.

Novadu ziņas