Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģionā smagā autotransporta ierobežojumi noteikti vairāk nekā 40 ceļa posmos.

Ilgstoša atkušņa dēļ uz grants ceļiem pārsvarā visā valsts teritorijā sācies šķīdonis, tāpēc uz šiem ceļiem ieviesti autotransporta masas ierobežojumi — liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām — “Staburagu” informē uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi”. 

Aizkraukles reģionā smagā autotransporta ierobežojumi noteikti vairāk nekā 40 ceļa posmos. Ierobežojumi tiek ieviesti un atcelti pēc katra konkrētā ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas.

Ceļā Krūskapi—Bikšas (Lietuvas pierobežā, Kurmenes pusē) ierobežojums ir spēkā visu gadu. Patlaban applūšanas dēļ pilnībā slēgts valsts vietējais ceļš Pārbrauktuve—Birzgale posmā 0.—3. km. Apbraukšanai var izmantot autoceļus Druva—Birzgale—Valle, Bauska—Aizkraukle, Vecumnieki—Nereta—Subate vai Bauska—Linde.

Novadu ziņas