Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Tautskola izdos kalendāru

Biedrība “Aizkraukles reģionālā Tautskola”, gatavojoties decembrī Aizkrauklē paredzētajam nevalstisko organizāciju (NVO) forumam, plāno izdot 2018. gada kalendāru, veltītu Latvijas simtgadei un Aizkraukles 50 gadu jubilejai. Tautskola  lūdza pašvaldības finansiālu atbal­stu. Tās pārstāve un deputāte Anita Ostrovska sacīja, ka novadā ir ap 60 biedrību, taču ne visas aktīvi darbojas, tādēļ vajag popularizēt aktīvākās.

Paredzēts apzināt aktīvākās novada biedrības, fotogrāfijās apkopojot to labos darbus un  publicējot kalendārā. Kā lielisku dāvanu kalendāru varēs pasniegt novada skolām, pirmsskolas iestādēm, bibliotēkām, muzejam, uzņēmējiem, vairojot vietējās sabiedrības dziļāku izpratni par NVO sektoru un biedrību brīvprātīgo darbu. Aizkraukles novada dome nolēma piešķirt  882 eiro no līdzekļiem, kas budžetā paredzēti sabiedriskajām organizācijām — biedrībām un nodibinājumiem. Par šo summu plānots izdot 300 kalendāru, daļu no tiem ar tekstu angļu valodā, lai sadraudzības pilsētas varētu iepazīties ar Aizkraukles novada biedrību labajiem darbiem.

Novadu ziņas