Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles un Neretas pārstāvji piedalās Biržu 600 gadu jubilejas svinībās

Aizkraukles novada pašvaldības un Neretas novada delegācija piedalījās sadraudzības pilsētas Biržu (Lietuva) svētkos — Birži svinēja 600 gadu jubileju, kopš pilsētas vārds pirmo reizi minēts vēstures avotos.

Latviju pārstāvēja arī Vecumnieku novada delegācija.

Birži ir Aizkraukles sadraudzības pilsēta jau ilgāku laiku, bet Neretas novads sadarbību ar Biržiem sācis šogad.

Visas dienas garumā notika dažādi pasākumi, ielu koncerti, retromašīnu parāde. Vakarā viesi kopā ar Biržu pilsētas dažādu iestāžu pārstāvjiem devās gājienā no Biržu pilsētas domes uz pilsētas centrālo laukumu. Tur amatpersonas uzrunāja Biržu iedzīvotājus un viesus. Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums un Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis klātesošos apsveica lietuviešu valodā. Aizkraukles vokālā grupa “Tikai tā”, kuru vada Jānis Ostrovskis, dziedāja dziesmu “Atmostas Baltija” latviešu, lietuviešu un igauņu valodā, par ko saņēma lielas ovācijas.


Foto: no Aizkraukles, Neretas novada un Biržu pašvaldības

Novadu ziņas