Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklieši tiekas ar “Tautas panorāmu”

Uz tikšanos ar televīzijas raidījuma “Tautas panorāma” žurnālisti Lieni Barisu- Sermuli Aizkrauklē bija ieradušies apmēram 15 pensionāri, kas lielākoties arī ir šādu tikšanos apmeklētāji. Taču Aizkrauklē viņu bija salīdzinoši vairāk. Varēja redzēt, ka cilvēki gatavojušies, jo atnāca, sagaidīja savu kārtu runāt kameras priekšā, pateica, ko vēlas, un devās projām. Kāda kundze bija rūpīgi gatavojusies un sakāmo uzrakstījusi uz lapiņas. Sanākušie atklāja, ka vēlēšanās noteikti piedalīsies, taču izvēli izdarīt būšot ļoti grūti. “No šīs Saeimas vairs negaidu neko, esmu gaidījusi vairāk nekā 20 gadus, taču Latvijā viss uz priekšu velkas bruņurupuča gaitā. Protams, nevar teikt, ka nekas nav izdarīts, kaut kas ir darīts, bet tas ir tikai tas, kur redz savu labumu. Ja savu labumu neredz, tad visa darīšana apstājas, un tauta var ņurdēt vai raudāt, nekas nenotiek. Lielu cerību lieku uz jaunajām partijām, vecās partijas – lai ir, nav jau tā, ka tajās visi ir slikti,” sacīja kāda aizkraukliete.

Jautāti, ko vēlētos mainīt, aizkrauklieši norādīja, ka vēlētos, lai būtu mazāk partiju un Saeimas deputātu skaitu arī vajadzētu samazināt. Lai tiktu sodīti tie, kuri iesaistīti dažādās krāpšanās. Cilvēki ierosināja mainīt vēlēšanu likumu, jo katrā sarakstā ir kāds labs cilvēks, ko vēlētos redzēt Saeimā, taču nevar izvēlēties no vairākiem sarakstiem, tikai no viena. Un arī tad, ja pieliek krustiņu tīkamam kandidātam, Saeimā tāpat tiek līderi, kuri varbūt nemaz nepatīk.  

Sižetu varat noskatīties šeitNovadu ziņas