Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Altum” Aizkrauklē pārtrauc telpu nomu

Aizkraukles novada pašvaldība saņēma iesniegumu no AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” ar lūgumu no 30. jūnija pārtraukt nedzīvojamo telpu nomu Aizkrauklē, Spīdolas ielā 11, līdzās grāmatnīcai “Zvaigzne ABC”.

Iepriekš tur iedzīvotāji varēja saņemt konsultācijas biznesa attīstībai. Līgums bija noslēgts 2011. gadā, un nomas termiņš vēl nebija beidzies. Aizkraukles novada dome  lūgumu atbalstīja. Nomnieks telpas jau ir atstājis, kā arī  mājaslapā www.altum.lv Aizkraukles vārds vairs nav lasāms. Jēkabpils reģionālā centra vadītāja Mārīte Lazdiņa informē, ka no 1. jūlija ir mainījies “Altum” klientu apkalpošanas tīkls un Aizkrauklei tuvākā klientu apkalpošanas vieta ir Jēkabpilī, kur izvietots “Altum” reģionālais centrs.

“Vēlamies uzsvērt, ka arī tur­pmāk esam atvērti sadarbībai ar klientiem Aizkrauklē  —  iepriekš vienojoties par vietu un laiku ar Jēkabpils reģionālo centru, “Altum” speciālisti klientus konsultēs arī Aizkrauklē. Jau šobrīd “Altum” reģionālo centru darbinieki konsultē interesentus un  klientus pilsētās, kurās nav mūsu reģionālo centru un konsultāciju biroju. “Altum” pašlaik visā Latvijā ir septiņi reģionālie centri un 14 konsultāciju biroji,” viņa stāsta.

Novadu ziņas