Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apmeklētāji atzinīgi novērtē pirmo Skrīveru brīvdabas kino izrādi

Uz Skrīveru  brīvdabas kino izrādi, kurā rādīja filmu “Blēži”, bija  pulcējušies ļoti daudz apmeklētāju — vecajā sporta laukumā varēja saskaitīt ap 100 automašīnu. 

Cilvēki ļoti priecājās par tik labi noorganizētu pasākumu, atsauksmes bija ļoti labas, un pat nelielas tehniskas ķibeles seansa sākumā omu nesabojāja. Skrīveru jaunieši, pēc kuru iniciatīvas šis pasākums notika, bija centušies no sirds.

Noskatīties filmu bija atbraukuši gan Skrīveru, gan apkārtējo novadu iedzīvotāji, pat bijušie skrīverieši no Rīgas. Jaunieši iepriekš bija nodrukājuši afišas, iezīmējuši rindas automašīnu novietošanai, nolīguši apsardzi, novietojuši solus tiem, kas atnākuši kājām, kā arī sagatavojuši info lapiņas ar aicinājumu ierosināt domei, kādus pasākumus vēl vajadzētu noorganizēt. Viņi cer, ka šis nebūs vienīgais šāds pasākums.

Pašvaldība iepriekš aicināja pieteikties tirgotājus, tomēr atsaucās tikai viens tirgotājs, kas piedāvāja popkornu un cukurvati. Apmeklētāji labprāt būtu pirkuši arī kafiju un  nelielas uzkodas.

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto  

Novadu ziņas