Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aprīlī Rīgā notiks Likteņdārzam veltīts Mātes dienas ieskaņas koncerts

Mūzikas namā "Daile" 25.aprīlī notiks Likteņdārzam veltīts Mātes dienas ieskaņas koncerts, kurā uzstāsies dažādu Latvijas teātru aktieri, informēja "Kokneses fonda" valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Likteņdārzam veltītajā īpašajā koncertā uz skatuves satiksies Latvijas vadošo teātru aktieri no Dailes teātra, Latvijas Nacionālā teātra, Liepājas teātra un Valmieras Drāmas teātra - Varis Vētra, Evita Zālīte, Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Sigita Jevgļevska, Viktors Ellers, Kārlis Neimanis, Rūta Dišlere, grupa "Ilga" un citi.

Pirms koncerta apmeklētājiem būs apskatāmas Likteņdārza tapšanas fotogrāfijas un būs iespēja reģistrēt savu bruģakmeni Likteņdārza draugu alejā. Arī katram māksliniekam, kurš uzstāsies koncertā, draugu alejā būs savs bruģakmens.

Visi koncerta ienākumi tiks ieguldīti Likteņdārza būvniecības turpināšanā.

Kopš 2011.gada Likteņdārza īstenotāji ik pavasari organizē Likteņdārzam veltītu labdarības pasākumu. Iepriekšējos gados pēc koncerta tradicionāli notika mākslas darbu labdarības izsole. Šogad visi izsoles darbi maijā būs apskatāmi galerijā "Antonija", un izsole interneta tiešsaistē notiks no 22.maija līdz 2.jūnijam.

Ar katru gadu Likteņdārzs pulcē arvien vairāk apmeklētāju, tajā skaitā arī no Eiropas, Amerikas, Āzijas un Austrālijas. Kopš dārza tapšanas pirmsākumiem to apmeklējuši gandrīz pusmiljons cilvēku no vairāk nekā 44 pasaules valstīm. Izbūvēts Likteņdārza ceļš un laivu piestātne ar skatu terasi, iesākta amfiteātra un apmeklētāju stāvvietas un Lielā kalna būvniecība, iestādīti 2500 koki, amfiteātra akmeņu krāvumā iestrādāti vairāk nekā 50 000 pelēko laukakmeņu, lielajam kalnam atvesti ap 632 tonnas zemes un Likteņdārza draugu alejā iebruģēti vairāk nekā 13 000 bruģakmeņu ar atbalstītāju vārdiem. Šo gadu laikā 59 pāri ir izvēlējušies Likteņdārzu par vietu savai laulību ceremonijai.

Koncerts mūzikas namā "Daile" sāksies plkst.19. Ieeja koncertā ar ielūgumiem par ziedojumu no 15 eiro, rakstot uz e-pastu "info@koknesesfonds.lv" vai zvanot pa telefonu 29231376, 2947 6146, kā arī ielūgumus par ziedojumu iespējams saņemt mūzikas namā "Daile".


Novadu ziņas